Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, online

Légy üdvözölve az 1001 éjszaka birodalmában. Titokzatos, játékos virágillat, szelíd érzékiséggel. A jácint, a keleti jázmin és a rózsaolaj domináns aromájukkal csábítanak, míg a szegfűszeg, a kardamom fűszeres mélységet kölcsönöznek a kompozíciónak. A puha, lágy alapot az osmanthus, a vanília és a szantálfa adják.

Nancika

2017. január 17.

Már nagyon sokan kérték tőlem a blogon, hogy írjak olyan parfümökről, amik nem csak állatkísérlet-mentesek, de természetesek is. Mivel nem sok ilyet találtam, ezért megrendeltem az Ecco-verdéről a minta méreteket az összes ott kapható parfümből. Még csak most érkeztek meg a minták, úgyhogy egyelőre csak barátkozunk egymással.

Elsőre ennek is nagyon visszataszító az illata, tipikus locsolókölni. Aztán egy kis idő múlva egy kellemes, fűszeres kis cukiság válik belőle. Nem éppen az én ízlésem, viszont nagyon sok embert ismerek, akin már a későbbi illatát el tudom képzelni... :)

Negatívuma, hogy rettentő fullasztó, én az irodában próbáltam ki először, és hát nem keveset szellőztettünk utána... :(

De még jövök update-elni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

De még jövök update-elni. :)

amina22

2013. december 12.

Egyáltalán nem jött be ennek a parfümnek az illata, inkább olyan locsolókölni illata van, ezerszer inkább az Acorelle parfümök, azok is bio, természetes parfümök, és sokkal finomabb az illatuk mint a Farfalla parfümöknek. Farfallából sajnos nekem mindegyik "büdös"-nek hatott, pedig az összetevői egyébként jók...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Márti

2012. június 12.

Ez csak valami tévedés lehet. Jó ideje használom ezt a parfümöt, és más Farfalla termékeket. Pont azért, mert az egyik legtisztább és legmegbízhatóbb natúr kozmetikum gyártó!! Laci véleményét olvasva meg is néztem a címkét. A címkefordító fejét kéne inkább megmosni, mert a polianthes tuberosa sehogyan nem jácint, hanem tubarózsa ugyebár... A tubarózsa aromaterápiás hatása, hogy megnyugtat, erőt és kitartást ad. A farfalla nemcsak bio, de általában biodinamikus összetevőket használ a termékekhez, melyek isteni illóolajokkal készülnek, és aromaterápiás hatásuk miatt holisztikusan hatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 12.

Laci

2012. május 28.

Hogy ezt miért hirdetik bio parfümnek, mikor szintetikus. A jácint eleve nem lehet természetes, mivel jácintolaj nem létezik. Ez is egy nagy kamu gyártó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.