Farmasi

Ár:   959 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   375 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nius, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sampon argán olajjal és kávé kivonattal, száraz, töredezett hajra.

Kolett89

2019. április 6.

Jókat olvastam róla, ezért vettem meg.
Ugyan olyan zsíros lesz tőle a hajam plusz annyira kiszárítja a fejbőröm, hogy viszket és “hámlik” is. Nem fogom elhasználni az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Jókat olvastam róla, ezért vettem meg.

mackle

2019. március 26.

Imádom ezt a terméket. Nagyon sok féle sampont használtam már de ettől nagyon puha és selymes.
Rövid idő alatt Farmasi rajongó lettem. A hobbim lett. Ha a többi termékről is szeretnétek tájékozódni:
Fb.com/farmasimunka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Fb.com/farmasimunka

Nikolett9

2019. február 7.

A legjobb sampon, amit valaha használtam! Kellemes illata van, ami azonban nem tartós. A hajam szép selymes lett tőle, és rengeteg babahajam nőtt! Nem zsírosította és nem is szárította a hajamat. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

sweetheart

2019. február 1.

Egyáltalán nem zsírosította a hajam, pedig nem zsáraz a hajtípusom. Nagyon elégedett vagyok vele, csak jót tett a hajammal. Ajánlom mindenkinek más Farmasi balzsamokkal, azok is szuperek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

zsoca07

2018. november 16.

Ez az egyik legjobb sampon amit valaha használtam! Sokkal dúsabb és csillogóbb utána a hajam, és mosni is sokkal ritkábban kell a hajam amikor ezt a sampont használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

FReka

2018. október 19.

Csak azért vettem meg még valamikor év elején,mert akciós volt a müllerben és szimpi volt a koffein benne. Eleinte én használtam,nem volt rossz,de nem is életem samponja. Páromnak viszont nagyon bejött,tiszta és puha lett tőle a haja,elmúlt a fejbőrének kiszáradása is. Neki szerintem újra fogom majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

adri0419

2018. augusztus 7.

Kicsit régebben használtam már, de akkor nagyon tetszett. Nem is értem miért nem használom. Határozottan újravevős, nagyon finom illatú, jól habzik, nem szárít, nem zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

mlaura897

2017. december 5.

Első használatra egyáltalán nem hatott meg. Használata után nem vettem észre semmi változást a hajamon, olyan mintha meg sem mostam volna. De úgy döntöttem hogy azért adok neki egy esélyt.
Kb. 2-3 használat után a hajam sokkal puhább és fényesebb lett, így végül megszerettem. :)
Az illata számomra nagyon kellemes és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Az illata számomra nagyon kellemes és jól habzik.

Ancsulitisz

2017. november 14.

Nemrégiben vettem akciósan. Nem igazán vártam tőle semmit, csak gyorsan kellett valami, olcsó is volt, gondoltam hátha. Az első hajmosásnál nagyon meglepődtem, már mosás közben éreztem, hogy nagyon puha lett tőle a hajam és talán még balzsam sem kell! Szuper lett a végeredmény, gyönyörű, puha fényes lett a hajam. Sajnos ebben a hideg szélben hamar kiszárad a hajam, így a flakonon jelzett napi használat is indokolt lehet. Az összetevőkkel nem vagyok teljesen megelégedve, de a hatásossága miatt nem panaszkodom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

poplacsek

2017. július 31.

A hajam rendbe jött tőle. Az argán olajat nem vettem nagyon észre, így külön használtam hozzá... viszont egész jól nő tőle a hajam, ez azért fontos számomra mert lassan jönnek azok a miliméterek :(
Serkentő hatása észrevehető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Serkentő hatása észrevehető.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.