Farmasi

Ár:   3489 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szemkrémek

• Elfedi a szem alatti sötét karikákat.
  • Enyhíti a puffadt szem alatti táskákat.
  • Csökkenti a finom ráncok kialakulásának lehetőségét.
  • Sugárzó kinézetet biztosít és hidratálja a szemkörnyéket
  • Védi a bőrt a káros UV sugárzástól.

Skylin

2020. november 22.

A legjobb termék, amit valaha használtam a szem alatti problémák elkendőzésére. A sötét karikákat jól takarja, nem lesznek tőle intenzívebbek a szem alatti ráncaim, tökéletesen fedi őket. Egységesít, ápol, bár egy pici hidratálás nekem is kell alá. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

yvie

2020. július 13.

Én nem mondanám ezt kifejezetten szemranckremnek, ez egy nagyon jó korrektor inkább extrákkal. Tényleg szuper az ecsetes megoldás, minimális kell belőle, nem ül bele a kis rancocskakba és szép puderes a finishe. Én személy szerint alá hidratálók,mert nekem szarit picit. Így 30 felett önmagában kevéske, de attól függetlenül szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Amyle

2020. május 2.

Könnyű felvinni az applikátornak köszönhetően, jól elfedi a szem alatti karikákat, nem ül be a ráncokba. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Eowynie

2020. január 23.

Nagyon megkedveltem :) Könnyű felvinni az aplikátorral a karikás szemre, szépen kivilágosítja a területet és nemkell belőle sokat felvinni :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

LeSzi

2020. január 22.

Mindennapos használatra kiváló. A püffedt,fáradt, karikás szemeket pillanatok alatt felfrissíti, nem ül a rácokba. Azt adja, amit ígér, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Kamea

2019. augusztus 6.

A szem alatti terület világosítására használom. Szépen fenn marad egy napon át is, nem ül bele a ráncokba. Azt pedig vélelmezem, hogy mindeközben ápolja is a szemkörnyék bőrét.
A márka CC krémje nálam ugyancsak 5-ösre teljesít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

A márka CC krémje nálam ugyancsak 5-ösre teljesít!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-10, Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag