Farmasi

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tesa, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   tanácsadók

Multifunkciós és könnyeden színező formula ami kiegyenlíti a szabálytalan bőrt a pórusok eltömítése nélkül. Makadámia olaj hidratálja a bőrt egész nap. B3 és C vitamin biztosítja az egyenletes színt és fényt. Zabkivonat regenerálja a bőrt. SPF 25 véd a nap káros hatásai ellen. Selyem protein meglágyítja és kiegyenlíti a bőrtónust. A kollagén és argán olaj csökkenti a ráncokat és gátolja az öregedést.

tara95

2020. július 4.

Első benyomás: rettenetesen émelygek az mlm cégek erős marketingjétől amit valahogy úgy ismételnek mint akik papagájt reggeliztek (NEM kérek katalógust, NEM érdekel a többi, NEM leszek tanácsadó, NEM én CC krémet kérek nem BB krémet és elmondtam 3x, hogy a light árnyalat, mert fehér vagyok mint a bolti zsír, de le is fotózom, ki is keresem helyetted...na mindegy)), ez itt sem volt másképp. Mondjuk az is tény, hogy az átlag felhasználónak ez lehet, hogy bejön, de amikor a tanácsadónak f*ngja sincs a termékről, az úgy all in nagyon gáz kategória, sebaj, végül csak megszereztem és csak enyhén kaptam agyvérzést. :DDD

Maga a termék egyébként csillagos ötös, leszámítva, hogy a Light árnyalat sajnos így is sötét, picit kevernem kell. Inkább barackos tónusú, könnyed, mégis szuper jól fedő cucc. Tényleg meglepődtem, hogy ennyire jó, simán veri a 2x ennyibe kerülő Misshámat, ami azért nem semmi. Nem szárít, nem olajos, nem ragacsos, enyhe púderillata van. Ecsettel viszem fel és oszlatom el nagyjából, utána blenderrel megyek át. A tartósságára sem lehet panaszom, egész nap kellemes viselet, enyhén fényesedik át és alig/diszkréten kopik. Az egyetlen bajom, hogy más a tónusa mint nekem, úgyhogy feltettem eladásra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Tindolini

2020. február 24.

Számomra tökéletes. Nem irritálja a bőrt, és szép, egységes a végeredmény. Az ár-érték arányról pedig csak annyi, hogy simán leveri a méregdrága társait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

LeSzi

2020. január 22.

Nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Télen néha szükséges aláhidratálnom, de általában önmagában is megállja a helyét. Szép, egységes bőrképet ad,kisebb bőrhibákat korrektor nélkül is fedi. Akciósan nagyon megéri. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

BernadettM

2020. január 21.

Ez a CC krém nagyon jó! Szép, természetes színe van, nekem világos van belőle. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

PSM

2019. augusztus 8.

Egészen régóta használom már, ami nálam nagy szó, mert pár hónap után mindenre allergiás lesz a bőröm. Az Aromax tápláló olajából teszek hozzá egy cseppet, mert önmagában nekem túl száraz és így tökéletes! Fed úgy, mint egy alapozó, viszont nagyon szép, természetes tőle a bőr! Kipróbálását csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Kamea

2019. június 25.

Mivel az alapozó mindennapos használatától idegenkedtem, ezért CC, vagy BB krémet kerestem. Olvasgattam fórumokat, hogy milyet válasszak, aztán a kozmetikusom tanácsára, illetve az itteni vélemények alapján – vegyes érzelmekkel ugyan, de - emellett döntöttem.
Rendkívül kellemes csalódás! Felkenés után szép, egyenletes bőrtextúrát biztosít egész napra. Nincs különösebb bőrhibám, így én teljes mértékben meg vagyok elégedve a fedésével. Kinyomva elég folyékony, olajos állagú, de felkenve nem fénylik, mattosan szárad, ennek ellenére nincs az az érzésem, hogy lezárja az arcbőrömet és nem ül bele a ráncokba. Elég belőle egész keveset eldolgoznom, és máris elérem a kívánt hatást! (A mennyiséggel tényleg csínján kell bánni, de ha többet sikerül belőle kinyomni, azért azt is szépen el lehet dolgozni, csak az több időbe is telik.) Felkenést követően rövid ideig van egy kellemes kis púderillata, de aztán ez hamar el is illan.
Korábban a Garnier BB krémjét használtam, ez egy álom ahhoz képest!
Szerintem, ár-érték arányban is nagyon kedvező választás. Szerintem, tud annyit, mint egy jó minőségű alapozó! Talán a színválasztéka lehetne kicsit gazdagabb. Én a „light to medium” árnyalatot használom, ami kicsit talán lehetne sötétebb a normál bőrszínemen, de még ebben se vagyok biztos, annyira meg vagyok elégedve az eredménnyel. :)
Egyértelműen „szeretem” kategória!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Korábban a Garnier BB krémjét használtam, ez egy álom ahhoz képest!
Egyértelműen „szeretem” kategória!

zizi

Korcsoport: >54
2019. június 1.

Szerintem vetekszik a legjobb vagy legdrágább alapozókkal. És csak CC krém. Gyönyörű fedés tartós szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 1.

Andyca

2019. március 9.

Ugyanaz, mint a BB krém : nagyon szárít, hámlik tőle a bőröm, nem szeretem 😡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Ugyanaz, mint a BB krém : nagyon szárít, hámlik tőle a bőröm, nem szeretem 😡

kunsagikira

2019. február 28.

Hosszú évek után megtaláltam a számomra tökéletes CC krémet, ami nem szárít, nem irritál, fed, hidratál, nem ül bele a ráncaimba és a helyén marad!
Nekem tökéletesen bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Nekem tökéletesen bevált, csak ajánlani tudom!

Anriette

2018. október 25.

Mintákat kaptam ebből a CC krémből. Nekem nagyon tetszett, a fedése elé jó, az állaga krémes, a bőrömet nem szárította, nem irritálta! egész nap kitartott, mégis könnyed és a bőröm tudott tőle lélegezni. Fogok belőle vásárolni-pozítív csalódás, nem vártam alapozó hatást egy CC krémtől. Hétköznapokra természetes és tökéletes. Szépen lehetett rá felvinni a bronzosítót is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Calcium Gluconate, Niacinamide
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology