Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 15.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Fog- és szájápolók

Minden fogmosáskor több millió apró oxigénbuborék szabadul fel és hatol be a fog és fogíny közötti résekbe. Hatékonyan alkalmazható a  szuvasodás ellen. Megszünteti a rossz lehelletet és fehéríti a fogakat.

Andyca

2019. március 9.

Évek óta használom és imádom 😍
Nincs olyan abrazív hatása, ezért váltogatom a többi Farmasi fogkrémmel.

Ez a fogkrém szüntette meg a fognyaki érzékenységemet!!! 😜😜
Sensodyne és hasonlók semmit sem érnek!!
Aki nem hiszi, járjon utána!!😉

Külön örülök, hogy nincs erős, mentolos íze egyiknek sem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 9.

Évek óta használom és imádom 😍
Nincs olyan abrazív hatása, ezért váltogatom a többi Farmasi fogkrémmel.

Ez a fogkrém szüntette meg a fognyaki érzékenységemet!!! 😜😜
Sensodyne és hasonlók semmit sem érnek!!
Aki nem hiszi, járjon utána!!😉

Külön örülök, hogy nincs erős, mentolos íze egyiknek sem!

bubilany

2018. augusztus 28.

Nekem nagyon bejött, a Farmasi többi fogkrémével együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nekem nagyon bejött, a Farmasi többi fogkrémével együtt.

nyuszo

2018. május 30.

A minap bukkantam rá erre a fogkrémre teljesen véletlenül... a natúr soron nézelődtem, és le volt akciózva, gondoltam kipróbálom. Már az első használat után meggyőzött! Annyira friss az íze, de mégsem az a brutál csípős, ami kicsípi az ember száját. Nagyon jól tisztít... vettem is belőle még 2 tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

babaanya

2018. április 22.

Nagyon szeretem, mert nem csípős, lágy könnyed állag, finom íz. Jól tisztít, minimális mennyiség elég belőle, és a kiszereléséhez képest nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. augusztus 22.

Nehezen tudom eldönteni, milyen is ez a fogkrém. Mert valahogy olyan jellegtelen. De egyben biztosan karakteres: nagyon édes! És ez le is rontja a tisztaságérzést, hiába, hogy Eurofresh, éppen a friss érzést nem adja meg elegendően a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract