Farmasi

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ez a kézkrém argánolaj és kávé kivonatának köszönhetően táplálja a kiszáradt és igénybe vett bőrt, gyengéden kényeztetve azt. Napi többszöri használatával a bőr puha, selymes tapintású marad.

Ár: 400 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Buklika

2020. október 29.

Többször kell kenni ahhoz, (pl 20 percenként), hogy jól hidratáljon. Az illata korrekt, hamar elmegy.
Ár-érték arányban gyenge, ez egy teljesen átlagos kézkrém, se több, se kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

MNNiko

2020. január 14.

Sokat nem vártam tőle ebben az árban.
Az állaga kicsit csúszós érzetű a paraffin és szilikon tartalma miatt. Talán emiatt is kicsit nehezebben szívódik be.

Télen nekem nem elég (bár a hideg ekcémás kezemre nem sok kézkrém felel meg a csipős hidegben...). Az évközi időben egyébként teljesen elég, az illata nem tolakodó, nem tartós.

Újra venni nem hiszem, hogy újraveszem, mert egyrészt szeretek kísérletezni, plusz ilyen színvonalat a legtöbb drogériás kézkrém biztosít.
Előnye, hogy nincsen benne parabén, ami nekem nagyon fontos szempont! Emiatt 4* ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Sokat nem vártam tőle ebben az árban.

ZsiNi8

2019. április 17.

Középkategória. Vannak ennél sokkal jobb krémek is a piacon nem sokkal magasabb áron.
Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, tényleg nehezen szívódik be. Nekem baromi száraz a kezem, főleg az körmeim környékén. Ha nem lenne géllakkom a száraz bőrkéket tépkedném...mert sajnos van mit. És nem sokat segített - főleg télvíz idején - ez a krém a kezemen.
Az illata jó, és elsőre amúgy tök puha érzetet ad a bőrnek. Szóval elsőre totál megvesz...de aztán meg sajnos nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

sweetheart

2019. január 27.

Vannak sokkal jobb kézkrémeik ennél. Hidratál, de kicsit nehézkesen szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

roseanne

2019. január 1.

Árának megfelelő tudással rendelkező kézkrém=nem hidratál a hidegebb napokon, tavasztól-őszig megfelelő. Beszívódik könnyen. Ár-érték arány végett: 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Andyca

2018. december 28.

Középkategóriás kézkrém.
Nehezen szívódik be.
Az illata egyáltalán nem tetszik.
Odaadtam a tesómnak...
Biztos nem veszem újra...😒

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 28.

Középkategóriás kézkrém.
Nehezen szívódik be.
Az illata egyáltalán nem tetszik.
Odaadtam a tesómnak...
Biztos nem veszem újra...😒

usamisa33

2018. június 26.

Nem rossz termék. Megéri az árát. Kicsit most jobban ki van száradva a kezem és nehezebben boldogul vele de általában jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

doreszka94

2017. november 23.

Nagyon kellemes az illata, szeretem használni. Hamar beszívódik és hosszan hidratálja a kezemet. Nem hagy ragacsos érzést maga után. Ennyi pénzért megéri. Ha elfogy, biztos, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

ursuska

2017. november 10.

Egyszerű paraffinos kézkrém, de én nagyon megszerettem. A paraffin miatt sűrűbb, de jobban meg is tartja a nedvességet a bőröm, tovább marad hidratált a kezem. Szerintem a beszívódására sem lehet panasz, nekem viszonylag hamar beszívódik,nem marad ragacsos utána a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak