Farmasi

Ár:   3489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnar.judit5, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   tanácsadók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, krémes textúra, ásványokkal (kalciummal, cinkkel, magnéziummal, rézzel) gazdagítva, hogy táplálja a bőrt és megelőzze a kifényesedést. Egész nap hibátlan, matt és friss bőrt eredményez.

Petrappp

2020. augusztus 26.

Nem mondom, hogy rossz, de nem is olyan jó. Felkenéskor szép bőrképet ad, de eszméletlenül könnyen lekopik. :( Más alapozó után fogok nézni, de azért ezt megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Judy1

2020. augusztus 6.

Felemás élményeim vannak.
Előnye, hogy a krém jól eloszlatható, elég szilikonos, így a pórusokat szépen feltölti és valamennyire eltünteti.
Natural árnyalatban van meg, ami először jónak tűnt, de nagyon hamar elszineződik és csúny sötét narancsos színű lesz. :( Emiatt csak keverve tudom használni más alapozókkal. Ezen kívül nem mattít és hamar lekopik.
Nem fogom újraveni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Felemás élményeim vannak.
Nem fogom újraveni.

Kamea

2020. január 27.

2020. 01. 27. Mégse olyan jó. Nem tudom, mi történt, de estére megkopik és bizony elég csúnyán, foltosan. Talán amiatt, hogy már a bőröm is szárazabb, így tél közepén... egyszerűen nem is értem magamat, miért matt alapozót választottam! Zsíros arcbőrön azért szépen működhet!

2019. 11. 05. Update: Primer nélkül is használtam és úgy is kiválóan működik! Illetve 15 órákat is képes abszolút vállalható módon teljesíteni az arcomon.
Jó kis termék ez, megfizethető áron.

2019. 10. 29. Mivel a CC krémjük egy nagyon kellemes csalódás volt a számomra, gondoltam, teszek egy próbát az alapozójukkal is. Én mint ásványi alapozót vásároltam meg és a csomagolása is kicsit más már, mint ami a képen szerepel.
Neutrális árnyalatú az arcbőröm színe, így a 03-as árnyalatot választottam a katalógus alapján. Nyáron lehet, nem lett volna megfelelő ez az árnyalat (bár nyáron nem is szoktam alapozót használni), de így ősz végén szerintem, sikerült megtalálnom a hozzám illő árnyalatot.
Az alapozó állaga lágyan krémes, az arcon könnyen terül, így precízen eldolgozható. Ezt követően aztán mattra szárad a bőrön. Kinyomva van egy enyhén érezhető – számomra kellemes – púderillata, ami néhány perc múlva már el is illan. Egy egészen kevéske mennyiség is elég belőle, hogy elérjük a kívánt eredményt. Szerencsére, nincsenek durva bőrhibáim, így a közepes fedésével tökéletesen elégedett vagyok. Sokkal fontosabb szempont számomra, hogy ne üljön bele a ráncaimba. Nem tudom, hogy annak köszönhetően-e, hogy primert is használok előtte, de nem tapasztaltam az alkalmazása során, hogy kedve lenne a ráncocskákban megpihenni.
Szép, egységes bőrképet varázsol. Tartós, rajtam nem jellemző, hogy átfényesedne, de nem is zsíros az arcbőröm. Nem tömíti el a pórusokat, nincs az az érzésem, hogy nem kap levegőt a bőröm.
Egyedül azzal a piros pöttyel az INCI-jében és a csomagolásával nem vagyok kibékülve (mert az elég fapados), de ez legyen az én bajom!
Összességében elégedett vagyok vele. Egyelőre 4 pontot kap tőlem, remélem, ezután is jól megleszünk egymással és nem lesz szükség a módosításra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 27.

Jó kis termék ez, megfizethető áron.

Lilluc

2019. október 30.

Nálam megérdemli az 5*-ot.
Kellemes az illata, nincs agyon parfümözve.
Nem a legvilágosabbat vettem, így a színe pont megfelelő nekem.
Szép a fedése, egy kis korrektorral, meg szinte hibátlan.
Eszméletlenül zsíros, de ugyanakkor száraz arcbőrömre nagyon jó választás volt. Hosszú órákon keresztül is szépen tartott.
"Volt szerencsém" egyszer 15 órán keresztül hozzá :D Nem volt alkalmam lemosni, de kifejezetten szép volt vele az arcom még ekkor is, bár ennyi idő alatt már kezdett fényesedni, de szerintem ez abszolút belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Nálam megérdemli az 5*-ot.
Kellemes az illata, nincs agyon parfümözve.
Nem a legvilágosabbat vettem, így a színe pont megfelelő nekem.
Szép a fedése, egy kis korrektorral, meg szinte hibátlan.

cocoapowder

2019. augusztus 11.

Eddigi legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Bár színben csak az Oriflame alapozók közül találtam eddig a bőrszínemmel egyezőt, ez sem olyan rossz, mert nagyjából illeszkedik. Fedése nagyon jó. Szép eredményt lehet vele elérni, nem csillog, nem kopik hamar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

yudiger

2019. április 2.

Nagyon jó kis alapozó. Szépen, egyenletesen fed, jól lehet kenni. Nem maszk hatású. Egész nap tartott. Összesenjében nagyon jó véleményem alakult ki róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

Timkeee

2018. november 21.

Eddigi legjobb alapozóm. Nem fénylik, egyenletesen eloszlik, jól fed, tartós és nagyon jó az illata. Szerintem szeretjük egymást :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

bubilany

2018. április 20.

Klassz kis alapozó, tartós, bírta egész nap, elmozdulás, átfénylés és színeződés nélkül. Az illata kellemes, mégsem túl tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Lailany

2018. március 21.

A kedvenc alapozóm. Tökéletes fedés, tartósan. Zsíros bőrre, tág pórusokra maximálolisan bevált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Calcium Gluconate