Farmasi

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2018. március 27.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szérumok, Kezelések

1. Capixyl egyedi komplexum segít a pillák és a szemöldök megerősítésében, meggátolja az idő előtti kihullást, regenerálja és felgyorsítja a szálak növekedését.
  2. A komplexum tápláló összetevői stimulálják a szőrtüszőket, melynek köszönhetően a pillák és a szemöldökök erősebbek lesznek.
  3. Az innovatív összetétel látható eredményeket nyújt már egy hónap rendszeres használat után.
  4. A speciális kettős applikátor úgy lett kifejlesztve, hogy könnyen és pontosan legyen felvihető a pillákra és a szemöldökre.

anita11

2020. július 6.

Drágának tartottam, ezért biztos nem vettem volna meg, de az üdvözlőcsomagban benne volt, és így az áráért több terméket is kaptam.

Nagyon örültem, kíváncsi voltam, és nem hittem a szememnek, amikor 1 hét után dúsult a szemöldököm. a szemöldök vonalam eleje a tinikori túlszedés miatt hiányos, és legnagyobb meglepetésemre ezt rendbehozta.
A szempilláim is látványosan hosszabbak, szebbek! Most már vigyázva kenem, mert a szemöldököm, azt a kis részt leszámítva sűrű,a szérum pedig ott is hatott, ahol nem volt rá szükség :D
Láttam facebookon előtte utána-képeket, de ezekkel mindig szkeptikus vagyok, de most én is csinálhatnék egy ilyet, és valódi is lenne.Remélem sokáig ki fog tartani, egyelőre úgy látom, hogy nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

MNNiko

2020. május 13.

1 hónapja használom, de egyelőre nem látok változást. Egy kellemes kis ápolásnak megfelel, de nem lett tőle sűrűbb a szempillám és a szemöldököm.

UPDATE:
Sajnos teljesen megváltozott az állaga, pedig nem a párás, meleg fürdőszobában tartom. Plusz már nem átlátszó, hanem beopálosodott. Végül kidobtam, mert így már nem szívesen kentem magamra. Főleg a szememhez közel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

UPDATE:

Dia98

2020. január 11.

Semmit sem csinált. Elhasználtam már egy teljes adaggal, semmi hatás. Bár hál'istennek a pilláim szép sűrűek és hosszúak amúgy is, úgyhogy mondjuk egy kis ápolási rutinnak elfért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Demetrea

2019. december 10.

Lehet csak én vagyok ezzel így, de ha használom, akkor nagyon jó, de ha már elkezdem abba hagyni, akkor meg borzasztóak a pilláim. :( Most ricinussal próbálom rendbe hozni, abban még nem csalódtam. Pozitívuma, hogy sötétebbnek tűnik tőle a szempillám is és a szemöldököm is, így néha csak ezt kenem fel, amikor nincs különösebb kedvem kisminkelni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

judit82

2019. augusztus 15.

Kb. 3 hónapig használtam, de semmi változás nem történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Kb. 3 hónapig használtam, de semmi változás nem történt.

Meszti

2019. augusztus 15.

Nem vagyok túl nagy smink guru, de a szempillámat mindig kifestem, ez meg is látszik rajta. Ajándékba kaptam,nem hiszem, hogy megvettem volna.
Nekem sokat segített, hosszabbak és egészségesebbek a pilláim. Sajnos nagyon érzékeny a szemem, és rosszul tűri ha minden éjszakára bekenem, így egy héten néhány alkalommal használom, de látszik az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Bananasz

2019. március 15.

Nálam nem tortent semmi változás a használata után. Meg jo hogy akciósan vettem,mert eredeti árán végképp nem éri meg nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Farmasin

2018. május 7.

Szeretem,nagyon bevállt,napi rutinná vált a használats és két hét után erősebbé váltak a pilláim, négy hét után szemlátomást hosszabbá. A szemöldököm pedig ott is nőtt ahol már régóta nem. Öt csillag adok neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

WBKlara48

2018. március 27.

Igaz, még csak második hete kenegetem vele a szempilláim tövét, illetve a kefés részével átfésülöm (a szemöldökömet is), de látom a változást. Vicces, olyan kis keszekusza sok új szempillám nőtt (még hülyén néz ki, mert nem egyforma hosszúak a szálak), a többi szemlátomást nőtt. Kíváncsi leszek 4 hét után milyen lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.