Farmasi

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2018. március 27.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szérumok, Kezelések

1. Capixyl egyedi komplexum segít a pillák és a szemöldök megerősítésében, meggátolja az idő előtti kihullást, regenerálja és felgyorsítja a szálak növekedését.
  2. A komplexum tápláló összetevői stimulálják a szőrtüszőket, melynek köszönhetően a pillák és a szemöldökök erősebbek lesznek.
  3. Az innovatív összetétel látható eredményeket nyújt már egy hónap rendszeres használat után.
  4. A speciális kettős applikátor úgy lett kifejlesztve, hogy könnyen és pontosan legyen felvihető a pillákra és a szemöldökre.

Demetrea

2019. december 10.

Lehet csak én vagyok ezzel így, de ha használom, akkor nagyon jó, de ha már elkezdem abba hagyni, akkor meg borzasztóak a pilláim. :( Most ricinussal próbálom rendbe hozni, abban még nem csalódtam. Pozitívuma, hogy sötétebbnek tűnik tőle a szempillám is és a szemöldököm is, így néha csak ezt kenem fel, amikor nincs különösebb kedvem kisminkelni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

judit82

2019. augusztus 15.

Kb. 3 hónapig használtam, de semmi változás nem történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Kb. 3 hónapig használtam, de semmi változás nem történt.

Meszti

2019. augusztus 15.

Nem vagyok túl nagy smink guru, de a szempillámat mindig kifestem, ez meg is látszik rajta. Ajándékba kaptam,nem hiszem, hogy megvettem volna.
Nekem sokat segített, hosszabbak és egészségesebbek a pilláim. Sajnos nagyon érzékeny a szemem, és rosszul tűri ha minden éjszakára bekenem, így egy héten néhány alkalommal használom, de látszik az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Bananasz

2019. március 15.

Nálam nem tortent semmi változás a használata után. Meg jo hogy akciósan vettem,mert eredeti árán végképp nem éri meg nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

Farmasin

2018. május 7.

Szeretem,nagyon bevállt,napi rutinná vált a használats és két hét után erősebbé váltak a pilláim, négy hét után szemlátomást hosszabbá. A szemöldököm pedig ott is nőtt ahol már régóta nem. Öt csillag adok neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

WBKlara48

2018. március 27.

Igaz, még csak második hete kenegetem vele a szempilláim tövét, illetve a kefés részével átfésülöm (a szemöldökömet is), de látom a változást. Vicces, olyan kis keszekusza sok új szempillám nőtt (még hülyén néz ki, mert nem egyforma hosszúak a szálak), a többi szemlátomást nőtt. Kíváncsi leszek 4 hét után milyen lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.