Farmasi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amyle, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók

A fejlett összetétel technológiának és szilikon kefének köszönhetően a spirál maximális dússágot és hihetetlen hosszt biztosít. Szenvedélyes tekintetet, érzéki és intenzív színeknek eredményez és segít a szempilláknak egészségesen és hidratáltan kinézni az E-vitaminnak köszönhetően.

Csillu9803

2019. augusztus 28.

Nagyon szép pillákat "csinál". Néhányszor áthúzom és kész. Nem ragadnak össze tőle a pilláim. Szép, fekete szint ad. De mégis természetes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

demeve

2019. április 11.

Ez egy nagyon érdekes spirál, mivel rugalmas a feje. Első használatkor nehezen tudtam bánni vele, mert mindig belerugózott a szemembe. :D De pár húzás után profin kezeltem, szóval csak megszokás kérdése volt. Ami külön tetszett, és még nem tapasztaltam egyik spirálomnál sem, az az, hogy olyan, mintha konkrétan befestené tartós festékkel, és meghosszabbítaná a pilláimat. Szóval nem olyan, mint egy spirál, ami azért tökre látszik, hogy spirálozva van a szempillám, hanem nagyon természetesen emeli ki a pillákat. Hétköznapok sztárja!!! - nálam legalábbis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

yudiger

2019. április 2.

Azon kevés szempillaspirál közé tartozik, amelyik jól működik együtt velem. Nem pereg, nem maszatolódik, szépen lehet felvinni és szép fekete. Ár-érték arányt tekintve jó vásárlásnak mondható. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

nagybvivien

2019. március 26.

A Pupa egyik spiràljáról váltottam erre és nem bántam meg. A keféjétől kicsit féltem, de elégedett vagyok vele, szépen szétválasztja a pillákat és könnyű dolgozni vele. Gyönyörű fekete, és nem mellékesen kb harmada az ára a Pupanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol