FarmaVita

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: w411f10wer, Módosítva: 2018. június 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Hajgöndörítő, hullámosító emulzió - határozott fürtök, loknik, hullámok kialakításához, hangsúlyozásához, hajtő megemeléséhez, extra hajfény hatással.

hvcs

2020. október 19.

Nagyon szeretem. Benéztem a boltban, összekevertem valami 1600 forintos jószággal, a valóságban meg mondjuk 2600 volt, ettől jó mérges lettem és holtbiztos voltam benne, hogy nem venném újra. Aztán elkezdtem használgatni, és most már nem gondolom ezt. Tényleg nagyon szépen kiemeli a hullámokat, amik varázslatos módon kikefélés után is visszarendeződnek hullámosabbá. Olyan állagú, mint egy hajzselé, le is kell a maradékot mosni a kezemről, de aztán száradás után már mintha ott se lenne. Lassan fogy, így azért látok rá esélyt, hogy újravegyem, ha majd valaha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

wildrose

2018. szeptember 25.

Kellemes, könnyű állagú fluid, jó tartást és szép fényt is ad a göndör hajnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Kellemes, könnyű állagú fluid, jó tartást és szép fényt is ad a göndör hajnak.

paranoidcat

2018. június 17.

Véletlen került hozzám, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még ismerkedünk, de egyelőre tetszik. Nem ad olyan erős tartást, mint egy zselé, de valóban, mintha adna egy kis plusz fényt a hajamnak. Definiáltabbak a tincsek, szépen "egybetartanak" vele, és egész puha, kellemes tapintású lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.