Farmona

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PinkBelleLab, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Bőrerősítő éjszakai krém finom, bársonyos textúrával, kifejezetten kitágult és elpattant hajszáleres, kipirosodásra hajlamos hiperszenzitív bőrre. Aktív hatóanyagai a gesztenye és japán ginkgo kivonat, melyek serkentik a vérkeringést és gyulladásgátló, valamint összehúzó hatásúak.

PinkBelleLab

2016. december 16.

Sokaig keresgeltem egy kremet, ami jo az arcon levo mini erecsekekre, tul vekony a szememnel a bor es latszodnak, nagyon regota zavar es gondoltam megprobalok segiteni ezen. Ugyhogy olcsobb kategoriabol kerestem elosszor hatha bevallik. Nalam jellemzo, hogy lusta vagyok torodni magammal, ugyhogy legalabb ezt olcson csinalom, szoval a krem tokeletes, finom illatu, lagy, konnyen beszivodik, nem zsirositja a borom es a erecskek halvanyodni kezdtek, meg mutattam is anyunak, hogy nem e en vakultam meg :D
Egy negativum viszont volt vele, bar nem tudom teljesen biztosra megmondani, hogy ettol volt e , de kipattogtam tole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.