Farmona

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon évszázadok óta értékes, természetes növényi összetevőkkel, amelyek pótolva a hiányzó ásványokat, mélyen táplálják és élénkítik a hajhagymákat, erősítik a hajat és fékezik hullását.

• Fekete retek gyökér kivonat: láthatóan erősíti a hajat, serkenti növekedését, gátolja kihullását.
  • Búza proteinek: újjáépítik a haj szerkezetét, visszaadva szép és egészséges kinézetét.
  • Folyékony keratin: regenerál és rugalmassá teszi a hajat.
  • Inutec: védi a hajat és megkönnyíti fésülését.

vkata96

2018. november 1.

1-2 hónapja iszonyatosan elkezdett hullani a hajam. Első próbálkozásra nem akartam radikális megoldáshoz nyúlni, gondoltam kipróbálom ezt, mivel csak egy sampon, és nem is drága. Egy flakont elhasználtam, de sajnos az égvilágon semmi sem történt, és még a gyomrom is forgott a szagától. Egyébként mint sampon, nem volt rossz, sőt, könnyebben kezelhetővé tette a hajam, nem volt utána rémálom kifésülni, és nem is lett tőle zsíros, ezek miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

NagyAgi

2018. február 25.

Az itteni pozitív vélemények hatására vásároltam meg, notino-n 890 huf / 330ml. Első pár használat után azt éreztem hogy a hajam erősebb lett, ez az érzet még mot is megvan de ha több alkalommal használom egymás után akkor azt vettem észre hogy kicsit jobban zsírosodik a hajam. Az illata nem a legjobb de nem olyan erős és a hajbalzsam utána úgyis elnyomja szóval engem nem zavar. Nagyon jó sűrű állaga van , nem kell belőle túl sok, kellemesen habzik használat közben. Nem tartom csodaszernek, a hajhullásomon sajnos nem segített, igaz még csak a flakon felénél tartok. Egy éve elég erősen hullik a hajam és már jó pár hajhullásra való sampont kipróbáltam, nem gondolkozom azon hogy újravegyem viszont egyszer mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

szamoca

2016. december 15.

Szomorkodom miatta. A hajhullást valóban mérsékli, szép fényes, puha hajat eredményez, nekem az illata is tetszik. Azonban mosás utáni napon már zsíros tőle a hajam :( Vettem egy Penny-ben kapható gyógynövényes sampont elkeseredésemben: 3 napig oké vele a fejem. Nagyon tetszik,hogy a kis "retkes" hozza az ígért hajhullás csökkentést, de annak az árán,hogy naponta hajat kelljen mosnom inkább hanyagolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 15.

csaktom

2016. november 26.

meglepően jó sampon, bár igazából azt kellene írnom, h sampon és balzsam egyben, mert az általam tapasztaltak közül hatását tekintve az eddigi legjobb kettő az egyben sampon-balzsam, ami a

Cetrimonium Chloride, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch

kondícionáló hatóanyagoknak köszönhető. a fekete retek, keratin és inulin nekem már csak ráadás. az első mosáshoz használt SLS-es samponok között alapdarab lett, a nagyfokú zsírtalanítás végre csikorgó tisztaság helyett könnyű kifésülhetőséggel párosul

szerk: akinek bejön a fekete retek, annak tudom ajánlani a Rausch hajhullás elleni koffeines balzsamját, amiben fekete retek mag-kivonat van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

rea3

2016. november 13.

Mielőtt megvettem elolvastam marryjane véleményét, szóval fel voltam készülve khm.. az illatra, hát valóban nem túl kellemes. Viszont lemosás után ez már nem érződik.Tényleg nem rossz ez a sampon, valamennyire visszafogta a hajhullásomat, főleg mikor már a végefelé tartott, persze ez nem azt jelenti hogy megszűnt a probléma, csak jobb lett a helyzet. Könnyen fésülhető volt tőle a hajam, viszont gyorsan zsírosodott. Úgy érzem, igazán hosszabb távon fejti ki a hatását, éppen ezért szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

marryjane

2016. augusztus 29.

Csodálatos ez a sampon.
Kimondottan hajhullásra vettem. Itt egy sampon, ami 650.-Ft és mindent tud, amit elvár tőle az ember.
Zselés, áttetsző maga a sampon. Gyönyörű üvegecske.
Vigyázat! IGAZI FEKETE RETEK illatú. Hangsúlyozom, hogy gyógysamponról van szó!
Azonnal habzik, jól tisztít és könnyen kezelhetővé válik tőle a haj. Nem utolsó sorban, megállította a hajhullásomat.
Valószínű, hogy továbbra is használni fogom és kipróbálom még a többi termékét is. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Csodálatos ez a sampon.
Zselés, áttetsző maga a sampon. Gyönyörű üvegecske.
Vigyázat! IGAZI FEKETE RETEK illatú. Hangsúlyozom, hogy gyógysamponról van szó!

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.