Felce Azzurra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 480 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 480 Ft

Ár: 480 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

fanni5257

2021. április 5.

Hihetelenül különleges illata van, ami hosszan megmarad a bőrön. Egy élmény vele a zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Benedetta88

2020. december 27.

Egyáltalán nem hétköznapi az illata, nekem elsőre kicsit férfias beütése volt, ezen persze hamar túllendültem, mert unisex tusfürdőként funkcionál nálunk. Később már idősebb hölgyek számára kínált parfümökre emlékeztetett, de szerencsére ez hamar elillant. És maradt ez a különlegesség, ami belengi az egész fürdőszobát és a bőrömet. Az állaga kicsit folyós, de szivaccsal jól habzik. Használata után nem is szoktam nagyon testápolózni, mert remekül hidratál.
4*, mert nem ő lett a kedvencem a márka kínálatából. Folyékony szappanban szintén ezek a benyomásaim róla, viszont öblítőben tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

tpr

2020. október 21.

Kb egy hónapja, 40 évesen (ffi) találkoztam először ezzel a márkával, és azt hittem, vmi noname cucc. Nem a Classic, hanem a Power Sport változat volt, beleszagoltam, és erősen elképedtem, mert nem számítottam ilyen jó illatra. Gondoltam, hogy nem veszem meg, biztos elillan az illata, de pár héttel később mégis megvettem, és tévedtem, megmarad. Ezen felbuzdulva kerestem többet a márkáról és találtam itt a pozitív véleményeket. Sajnos boltban nem találtam, ezért neten rendeltem. Két hete van meg, és nagyon bele vagyok szerelmesedve. Főként az illatába, de abba is, hogy mennyire megmarad a bőrön - igazából inkább nem használok deót, hogy ne keveredjen vele. Talán csak a Denim tusfürdőknél van ilyen tartós illat (ffi), amiket eddig próbáltam, de ehhez képest azok is gyengék. Órák elteltével is érzem a bőrömön, és sokkal jobb a közérzetem tőle.

Csodaszernek nem mondanám, de amit elvárok egy tusfürdőtől, azt bőven hozza. Ahogy mások is írták, az illata megosztó lehet, de ilyen az, ha valami nagyon egyedi. Részemről úton van a következő rendelés ebből + a márka néhány további termékéből - hiába van itthon betárazva vagy két tucat másféle férfi tusfürdő, ebből kell a backup :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

Angelless

2020. október 2.

Nekem először templomillata volt, mikor megszagoltam! :D Nem tudom, hogyan ugrott be, hogy templom, talán valami szúrós tömjénes illatra asszociáltam.
De tényleg inkább friss, férfias, tartós illata van.
Mindenesetre elhasználtam, jó volt, de azóta nem vettem újra; nem találtam benne több kiugró pozitívumot a különleges illatán kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

De tényleg inkább friss, férfias, tartós illata van.

sziszoka

2019. október 8.

Itteni vélemények miatt vettem meg,bár ne tettem volna.Az illata valami borzalom.Megszaglásztam a Müllerben,gondoltam csak a flakonban ilyen erős az "illata",igazi nyanya parfüm😃.Zuhanyozás közben még a fejem is megfájdult ettől a tömény szagtól.Ilyen büdös tusfürdőm még sose volt.Vannak illatok,amik nem tetszenek,de ez annyira taszít,hogy azt el sem lehet mondani😨.
Ettől az "apróságtól"eltekintve kellemes a használata,nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Ettől az "apróságtól"eltekintve kellemes a használata,nem szárít.

tonic

2018. október 22.

Egyáltalán semmi pasisat nem találok benne,sőt..nem is értem, de mindegy ,mert isteni,valóban teljesen eltérő az illata megszokottól, de jó értelemben..imádom,olyan egyedi..és nem szárít,ami fontos! Habfürdőt is vettünk már,hintőport, textilöblítőt... nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

Lolatapsi

2018. július 18.

Isteni illat, tartósan megmarad a borom. Puderes finom tisztaság illat. Kevés kell és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Ildi71

2017. július 29.

Olaszországban vettem és először arra gondoltam hogy majd a párom használja, hiszen férfi tusfürdő. Jobban megnéztem a flakont és biz'a nincs ráírva. Így én kezdtem el használni de még nem vagyok kibékülve az illatával. Mintha lenne egy kis férfias "felhangja"...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 29.

Evko

2017. február 6.

Ez az illat maga Olaszország...nyáron a hőségben (inkább délen)ettől illatozik nő-férfi vegyesen.Mivel a márka gyárt tisztító-és mosószereket,így az olasz lakások is ettől illatoznak.Olaszimádóknak kötelező minden menyiségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

szollosiheni

2016. július 1.

Először vmikor 1986. táján találkoztam vele, számomra örök szerelem egészen gyerekkoromtól kezdve. Az illat az olasz nyaralásokra emlékeztet... :-) Dúsan habzik, nem szárít és mivel kevés kell belőle, elég gazdaságos is. Az illata nagyon markáns, egyedi és megosztó, szóval érdemes előre tesztelni, mert sokaknak nagyon nem jön be.
A márkától gyakorlatilag már mindent kipróbáltam, szerencsére mostanában a Müllerben mindig lehet kapni. 23 ezer csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Forrás: ITT

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.