Felce Azzurra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 480 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 480 Ft

Ár: 480 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
sziszoka

2019. október 8.

Itteni vélemények miatt vettem meg,bár ne tettem volna.Az illata valami borzalom.Megszaglásztam a Müllerben,gondoltam csak a flakonban ilyen erős az "illata",igazi nyanya parfüm😃.Zuhanyozás közben még a fejem is megfájdult ettől a tömény szagtól.Ilyen büdös tusfürdőm még sose volt.Vannak illatok,amik nem tetszenek,de ez annyira taszít,hogy azt el sem lehet mondani😨.
Ettől az "apróságtól"eltekintve kellemes a használata,nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Ettől az "apróságtól"eltekintve kellemes a használata,nem szárít.

tonic

2018. október 22.

Egyáltalán semmi pasisat nem találok benne,sőt..nem is értem, de mindegy ,mert isteni,valóban teljesen eltérő az illata megszokottól, de jó értelemben..imádom,olyan egyedi..és nem szárít,ami fontos! Habfürdőt is vettünk már,hintőport, textilöblítőt... nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

Lolatapsi

2018. július 18.

Isteni illat, tartósan megmarad a borom. Puderes finom tisztaság illat. Kevés kell és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Ildi71

2017. július 29.

Olaszországban vettem és először arra gondoltam hogy majd a párom használja, hiszen férfi tusfürdő. Jobban megnéztem a flakont és biz'a nincs ráírva. Így én kezdtem el használni de még nem vagyok kibékülve az illatával. Mintha lenne egy kis férfias "felhangja"...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 29.

Evko

2017. február 6.

Ez az illat maga Olaszország...nyáron a hőségben (inkább délen)ettől illatozik nő-férfi vegyesen.Mivel a márka gyárt tisztító-és mosószereket,így az olasz lakások is ettől illatoznak.Olaszimádóknak kötelező minden menyiségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

szollosiheni

2016. július 1.

Először vmikor 1986. táján találkoztam vele, számomra örök szerelem egészen gyerekkoromtól kezdve. Az illat az olasz nyaralásokra emlékeztet... :-) Dúsan habzik, nem szárít és mivel kevés kell belőle, elég gazdaságos is. Az illata nagyon markáns, egyedi és megosztó, szóval érdemes előre tesztelni, mert sokaknak nagyon nem jön be.
A márkától gyakorlatilag már mindent kipróbáltam, szerencsére mostanában a Müllerben mindig lehet kapni. 23 ezer csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

anitaanett

2015. június 11.

A márkától már megszokott kellemes, egyedi illat. Nem szárít, szőrtelenítés után azonban picit csípte a bőrömet, ezért -1 csillag. A hintőporukat és a testápolójukat is imádom. A többi terméküket is ki szeretném majd próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

szilvia.bano

2015. január 23.

Krémes, jól habzó, finom illatú, minőségi tusfürdő. Ugyanolyan jó illata van, mint a hintőpornak, meg kézmosó szappannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Flami

2014. november 17.

Nekem bejön az illata. Nagymamám fürdőszobájára emlékeztet, tényleg nosztalgikus, kicsit levendulás, régies. Nagyon tetszik.
A Köki Müllerjében vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 17.

A Köki Müllerjében vettem.

mazsola

2014. augusztus 14.

Sikerült szereznem egy flakonnal! :) Hát hol is kezdjem... Az első dolog, amivel szembesül az ember, az illata. Unisex elvileg, de gyakorlatilag az én orromnak nagyon pasi szagú :) inkább egy borotvakrémre emlékeztet. Ez volt a -1 csillag oka. Ha ezen túl tud lépni a gyengéd illatokat kedvelő ember lánya, akkor maga a tusfürdő az egyik legjobb, amit valaha használtam. Híg, gél állagú, kb. borsónyi kell a fürdőrózsára, mert annyira habzik. Már fürdés közben érezhető, mennyire könnyen siklik a hab a bőrömön, egyáltalán nem szárít, még az én vízhiányos bőrömet sem. Nagyon-nagyon kellemes élmény vele a fürdés!! Rengeteg fajta tusfürdőt kipróbáltam már, a Dove volt a kedvencem a krémessége miatt, de ez a tusfürdő kenterbe veri az összeset!! A testápolója meg pláne, de azt majd ott leírom. Elvileg (meg gyakorlatilag is) létezik más illatokban is, nőiesebb illatokban is, de elég nehéz hozzájutni, úgyhogy ha vki Olaszországban nyaral autóval, akkor érdemes beraktárazni belőle. Mert - bár ezt az illatot nem kedvelem - de az az igazság, hogy az esti zuhanyzás után, másnap reggel még mindig illatoztam tőle, szóval ilyen illat-tartóssággal még sosem találkoztam! És még egy zárójeles megjegyzés: megvettem a textilöblítőjét is, azt is ebben az Classico illatban, és valami isteni finom!!! Úgy illatozik és olyan kellemesen az összes ruhám tőle, hogy nincs kedvem parfümözni rá! Úgyhogy aki nem szereti a tusi és a habfürdő Classico illatát, az ne ódzkodjon a textilöblítő Classico verziójától, mert az az illat mennyei!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Forrás: ITT

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.