Fenjal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicuu, Módosítva: 2014. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A fenjal intensive Body Milk testápoló értékes összetevői – mandulaolaj, sheavaj, glicerin – hosszan tartó védelmet biztosítanak, és puhává varázsolják bőrét.

Bőrgyógyászok által tesztelt, pH semleges.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

LumiereSouvre

2022. december 6.

Ajándékba kaptam és sose vettem volna meg, de így kipróbáltam, és kellemesen csalódtam. Nagyon jó illata van, nem túl drága, gyorsan beszívódik, hagy egy kis ragacsos réteget a bőrön, de nagyjából ok a hidratálása. Könnyen beszerezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 6.

wildrose

2019. február 17.

Csodás illatú, könnyű állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul beszívódik, és jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

moniq0213

2017. június 20.

Imádom az illatát, könnyed púderes, igazán nőies illat. :) Nem egy könnyű zselés állagú krém, de nem is az a tömény zsíros, ami alig szívódik be. Pontosan az aranyközéputat képviseli. Nagyon jól táplál, hamar be is szívódik, és sokáig érezni az illatát. Szívesen ajánlanám bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Jutka1989

2017. január 24.

Ajándékba kaptam, korábban nem ismertem ezt a márkát. Az elején nekem mamis illata volt, de meg lehet szokni. Elég jól hidratál, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Cicuu

2014. október 29.

Nagyon finom, visszafogott illata van,jól hidratál, és könnyen beszívódik.Nálam egy 5-ös.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Ladybrown

2014. október 21.

Édesanyám illata a Fenjal illat, így amikor hosszabb ideig nem tudok hazalátogatni, mindig ezt használom. Szerintem nehezen szívódik be, így nyáron macerás a használata, télen a hidratálása nekem kevés, szóval inkább érzelmi okok miatt szeretem, ezért jár a max pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.