Fenjal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicuu, Módosítva: 2014. október 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A fenjal intensive Body Milk testápoló értékes összetevői – mandulaolaj, sheavaj, glicerin – hosszan tartó védelmet biztosítanak, és puhává varázsolják bőrét.

Bőrgyógyászok által tesztelt, pH semleges.

wildrose

2019. február 17.

Csodás illatú, könnyű állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul beszívódik, és jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

moniq0213

2017. június 20.

Imádom az illatát, könnyed púderes, igazán nőies illat. :) Nem egy könnyű zselés állagú krém, de nem is az a tömény zsíros, ami alig szívódik be. Pontosan az aranyközéputat képviseli. Nagyon jól táplál, hamar be is szívódik, és sokáig érezni az illatát. Szívesen ajánlanám bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Jutka1989

2017. január 24.

Ajándékba kaptam, korábban nem ismertem ezt a márkát. Az elején nekem mamis illata volt, de meg lehet szokni. Elég jól hidratál, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Cicuu

2014. október 29.

Nagyon finom, visszafogott illata van,jól hidratál, és könnyen beszívódik.Nálam egy 5-ös.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 29.

Ladybrown

2014. október 21.

Édesanyám illata a Fenjal illat, így amikor hosszabb ideig nem tudok hazalátogatni, mindig ezt használom. Szerintem nehezen szívódik be, így nyáron macerás a használata, télen a hidratálása nekem kevés, szóval inkább érzelmi okok miatt szeretem, ezért jár a max pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek