Fenjal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lili13, Módosítva: 2013. március 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Krémszappan, mely ápol: a fenjal krémszappan védi és ápolja bőrét minden kézmosásnál. A kellemes hab hosszantartóan krémezi bőrét, így kíméletesen tisztítja azt.

A fenjal krémszappan illatmegtartó dobozban, így a megszokott fenjal illatot hosszan élvezheti.

Kiszerelés: 100 g

vadaszokutambolkotrodj

2020. augusztus 2.

Nekem nagy csalódás ez a szappan. A műanyag csomagolása ellenére megvettem, bár már akkor kétségeim támadtak. Elhiszem, hogy ez valamikor nagyon menő lehetett, de úgy gondolom, hogy a mai világban mindenkinek van otthon legalább egy szappantartója. Szóval haladni kéne a korral, igényekkel.... Nah mindegy megvettem, bár az árát is kicsit soknak tartottam.
Maga a szappan pedig közel van a borzasztó kategóriához. A csodálatos illat ami a dobozban érezhető, az én bőrömön enyhén púderes, inkább savanykás illatra váltott. Abszolút nem tetszett a bőrömnek, pedig tudom, hogy a szappan eleve szárít, de ettől még volt egy plusz kellemetlen érzésem is. Szerencsére testápolóval enyhíthettem rajta.
Örülök, hogy elfogyott, már csak a doboza miatt fogok rá emlékezni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Örülök, hogy elfogyott, már csak a doboza miatt fogok rá emlékezni...

tonic

2020. július 20.

Nem szárít,szeretem az illatát,és a doboz külön bónusz hozzá,utána felhasználható praktikusan. Parfümsprayt is szoktunk venni anyunak kint,mert itthon vagy nincs,vagy ami van illat,az drága,sokkal drágább,mint pl. Berlinben. És igen, némely drogériában tényleg drágább a szappan itthon,mint a M-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

kirahorvath

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik. Nem vettem észre hogy szárítaná a kezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik. Nem vettem észre hogy szárítaná a kezem

Shehulk

2020. július 20.

Az illatát imádom.Jól habzik viszont teljesen tönkre tette a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 20.

Az illatát imádom.Jól habzik viszont teljesen tönkre tette a bőröm.

Csutak

2020. május 31.

Anyukámnak ezt vettem meg a kórházi pakkba a praktikussága miatt és mert ő amúgy sem szereti a tusfürdőket, szappannal fürdött amióta csak tudom. Nagyon szereti, főleg az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Kellemes illata van, bár nyáron nekem ez sok, ezért csak ősztől tavaszig használom. Ilyenkor egyébként a krémessége miatt nem is nagyon kell testápoló. Sajnálom, hogy nincsen kisebb dobozos kiszerelése utazáshoz. Mindig veszek belőle, mert a ruhásszekrényemben is hagyom egy kicsit illatozi, mielőtt elfogy az előző. Imádom a dobozát. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Villango

2019. február 16.

Mi is nagyon szeretjük, de ez most komoly hogy csak dobozzal együtt kapható?
Első alkalomkoroké, de ez a vaskos műanyag dobozka nem épp az egyszer használatos kategória nálam, környezetvédő énem totál ki van akadva, és nem is veszem meg többször ha nem találok papírcsomagolásút.
Aki tud róla, kérem ne kíméljen és írjon! :)

Amúgy imádom az illatát és ahogy habzik, egy élmény vele zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Mi is nagyon szeretjük, de ez most komoly hogy csak dobozzal együtt kapható?
Aki tud róla, kérem ne kíméljen és írjon! :)

Amúgy imádom az illatát és ahogy habzik, egy élmény vele zuhanyozni.

TND

2016. július 24.

A kis dobozáért vettem meg mert helyesnek tűnt és utazáshoz szükségem volt egy szappantartóra. A szappan maga kellemes, krémes és jól habosodik, viszont szárít, testápoló nélkül huzza a börömet. A tokot megtartom, a szappant elhasználom, és veszek majd bele mini L'occitane shea vajas szappant az lesz az igazi travelling pack:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Etee

2016. május 14.

Szeretem, mindaz, amit ígér! Tisztaság illata van, krémes az állaga, nem szárít különösebben (persze kell mellé testápoló, de szerintem ez minden tusfürdő mellé is igaz). Jó a doboza, így utazósnak is kiváló + repcsire nem foglal helyet a mini csomagban, mert nem folyékony :) De a Mülleres árát érzem reálisnak ( kb fele, mint a DM)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

pcksz

2016. január 11.

Nagyon jó illata és állaga van, nagyon praktikus a műanyag dobozka is, amiben árulják, könnyen lehet így szállítani is akár. Egy idő után elkezdett kicsit szárítani, de még nem találkoztam olyan szappannal, ami ne lett volna ilyen. A többi szappanhoz képest szerintem kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.