Fenjal

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Fenjal érzéki olajos krémtusfürdő értékes rózsakivonattal és érzéki rózsa illattal.

Parabén-, szilikon- és ásványi olajoktól mentes!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Honeyhair

2021. március 30.

Nekem a "Sensuous" feliratú változat van meg, jojoba olajjal és orientális rózsával, és más a dizájn is, viszont az összetevőlista alapján a két termék ugyanaz.

Na ez igazi krémtusfürdő, nem csak fehér színű tusolózselé! Kényeztető, "pampering" élmény. Az illata is nagyon finom, és meglehetősen tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 30.

Angelless

2020. október 2.

Igazi rózsaillat egy nagyon kellemes, krémes tusfürdőben. Az ára miatt eddig még csak egyszer volt a fürdőszobám "dísze", de télen mindenképp megéri használni, mert szépen hidratál. Nem zavaró, hogy egy pár óráig megmarad a kellemes friss rózsaillat a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

tonic

2020. július 20.

Krémes,nem szárít,igazi rózsa illat,az átlagnál ugyan kissé drágább,de mivel jó,ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

Pampilla

2020. július 6.

Minden Fenjal terméket imádok,a nyolcvanas évek eleje óta családunk nagy kedvence. Most újra felfedeztem magamnak és örömmel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

szilvia.bano

2019. augusztus 30.

Nekem sajnos annyira nem jött be. Az még nem zavarna, hogy gyengén habzik, mert jól tisztít és táplálja is a bőröm, viszont az illatával, annak ellenére, hogy tartósan megmarad a bőrön, nem vagyok kibékülve. Valóban igazi rózsaillata van, viszont én citrusos illatot is éreztem rajta (enyhén narancsos-mandarinos illat), ami nem annyira tetszik- legalább is a rózsaillattal együtt. Utólag megnéztem az összetevőket és valóban van benne többféle citrusos illatanyag is. Ezenkívül még azt vettem észre, hogy elég nehezen lehet nyitni-csukni a kupakját. A többi Fenjal tusfürdőnél is ezt tapasztaltam, amikor megszagoltam őket. Mindenesetre sajnálom, mert amúgy jó minőségű tusolókrém. 3,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Micike68

2019. július 17.

Ez a tusfürdő azt nyújtja, amit ígér: nagyon finom igazi kellemes rózsaillat, szépen hidratált tiszta bőr. Én nagyon szeretem azokat a rózsás illatokat, amelyek nem túl erőteljesek, mégis érezhetőek. Hát ez színtiszta rózsa, nem mű. Fürdés után is sokáig megmarad az illata a bőrömön. Szerintem kiadós is. Az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

kata25

2019. június 27.

Finom illatú, tusolás után is sokáig érződik a bőrön. Nem irritál. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 27.

Vikka12

2019. június 13.

Az illata miatt használom tusfürdőnek és krémszappannak, nagyon bevált :) Hátránya, hogy nem túl kiadós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Pajzs

2018. november 28.

Egy kedves barátnőmtől kaptam az ősszel, azóta el is használtam. Főleg habfürdőként szolgálta ki az idejét, finom hab képződött belőle. Valóban krémes, jól tisztít. Engem nem szárított, még akkor sem éreztem így, ha épp nem használtam fürdés után testápolót. Az illata rózsás-lekváros, ábrándos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Burya

2018. augusztus 18.

A rózsák megszállottja vagyok, de ez az első olyan tusfürdő ebben a kategóriában, aminek VALÓDI rózsa illata van. Egyből a kosárban landolt. Krémes és viszonylag sűrű, minimális mennyiség is jól habzik, nem szárítja a bőröm és fürdés után tusfürdőhöz képest sokáig megtartja az illatát. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Színezék. Lilás piros.