Fenjal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kinga.karai, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő.

Kiszerelés: 400 ml

rowan

2019. július 10.

Nem fogott meg, szintén ajándékba kaptam a hozzá való tusfürdővel. Az illata nem az én világom, semleges, unisex.Az állaga jó, könnyen kenhető, de hagy maga után egy nyálkás réteget, amit következő zuhanyzáskor érzek, mert lecsúszik róla a tusfürdő, és alig habzik. :( Különösebben nem hidratál. Elhasználom, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Glowycosmeticsblogspot

2018. november 26.

Eszméletlen finom illata van, én az Intensivet használom, de anyukám véletlen kicserélte a kettőt és ezt hozta, én meg ahh semmi baj! Biztos jó lesz!
Nem... teljesen más a kettő. Ne csalódjatok a márkában! Inkább vegyétek ti is azt!xd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

flora880912

2017. október 11.

Az illata nagyon jó, jó érzés kenegetni meg könnyen felszivódik, viszont annyira száritja a bőrömet, hogy a hajlatokban cserepes lett tőle amikor nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Tunderviragos

2015. július 11.

Öt is kipróbáltam, mivel több testápolót használok néha váltakozva, nagyon szeretem öt is, feszesítést nem tapasztaltam, de ettöl függetlenül a börömet hidratálta. Neki is jó az Incije, ez is fontos szempont. Ö is újravevös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

creammaniac

2014. március 21.

Én nagyon elégedett vagyok vele, jól hidratál, és kellemes, friss illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Én nagyon elégedett vagyok vele, jól hidratál, és kellemes, friss illata van!

Vaslady

2013. november 8.

Én is nosztalgiából vettem meg,mert anno nővérem dolgozott a 90-es évek elején pozsonyban egy nagy áruházban,és akkor hozta őt először haza.Viszont sajnos nem emlékeztem,hogy melyiket is,csak a névre emlékeztem hogy Fenjal,hát sajnos nem ez a termék volt az....elhasználom,tusfürdő testápoloval egybekötve,de nem nagy eresztés .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

lili13

2013. február 6.

Kedves Pampilla!

A fenjal intensive/sensitive termékeket próbáld, azok a megszokott illattal rendelkeznek. A vitality termékcsalád újabb fejlesztés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Kedves Pampilla!

Pampilla

2013. január 14.

Sajnos ezek az utángyártott Fenjálok köszönőviszonyban sincsenek a régi eredeti illattal.Nosztalgiából vettük meg,de csalódás...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Urea, Potassium Lactate
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak