Fenty Beauty

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   32 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Ár:   $32
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed, hidratáló primer ami kiegyenlíti a bőr felületét, így jobb alapozófelvitelt és hosszabb viseletet biztosítva, retusált hatással.

PANNY

2020. március 10.

Én személy szerint imádom nagyon puha lesz tőle a bőröm. szerintem kellemes tejes epres illata van de egyatalan nem szilikonos az allaga es az illata sem mu en tenyleg imadom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 10.

feher89

2020. január 7.

Nagyon kellemes, hidratáló érzete van. Puha és selymes lesz tőle a bőr. Szép alapot ad az alapozónak. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Erythritol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.