Fenty Beauty

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinyblackpaw, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   $32
Lelőhely:   online külföldről

Súlytalan, ultra finom textúrájú púder

Kontrollálja a bőr kifényesedését, fixálja a sminket, finomít a pórusok és ráncok láthatóságán, mindezt 'flashback' és 'cakey' effekt nélkül. 8 árnyalatban kapható.

Keresem! Fenty Beauty termékek
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: AlexandraGaspar
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Túl sötét árnyalatot sikerült vásárolnom, de így nyáron tökéletes a bőrszínemhez. Nagyon megkedveltem ezt a púdert. Szépen mattít, természetes vele a végeredmény és szépen belesimul a bőrömbe. Én ennél többet nem is várok egy púdertől, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Regi23

2020. augusztus 19.

Új kedvenc púderem, Butter árnyalatban szereztem be.Nagyon jó illata van, nem émelyítő, es nem is érződik sokáig, így aki nem szereti az illatos termékeket, az se ijedjen meg. Finom, könnyed textúrája van, nincs olyan érzésem, hogy egy kiló púder lenne rajtam, sőt egyáltalán nem érzem, hogy púder lenne rajtam :)
Nekem nagyon szépen mattítja a bőröm és nagyon tartóssá is teszi az alapozóimat a maszkhordás mellett is. Nem olcsó termék, és kicsit nehezebb is beszerezni, viszont szerintem megéri az árát, mert nemcsak nagyon szuper, hanem sokáig is elég. 4 hónapja használom, igaz nem napi rendszerességgel, de gyakran, és kevesebb mint a fele fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

bugeyes

2020. június 9.

Nem akarok mumus lenni esküszöm, de engem ez a termék sem nyűgözött le a márkától. A csomagolás tetszik, ízléses, könnyen kinyerhető a termék belőle, a kis púder szivacsot maximum a szemem alá használom, ha nem akad hirtelen más a kezem ügyébe.
Nekem a Butter árnyalat van meg, és az árnyalat mondhatni tökéletes számomra. A púder maga finom textúrájú, nem nehezíti el a bőrömet, viszont a kifényesedés kontrollálása nem tart sokáig és nem vettem észre semmilyen hűha hatást a pórusok és a kisebb ráncok láthatóság kapcsán, pedig nincsenek még mély ráncaim. Imádom a loose púdereket és mivel rengeteget próbáltam, tudom hasonlítani, úgyhogy tovább fogok kísérletezni, illetve vissza fogok térni az egyik régebbi kedvencemhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

feher89

2020. január 7.

Szeretem, tényleg ultrafinom textúrájú. Nem ül bele a ráncokba, szépen mattít és nem nehezíti el a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, a kedvenc púderem. Nagyon jó az állaga, finom az illata, és ami a lényeg, hogy nagyon szépen fixálja a sminkemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

ureka

2019. november 4.

Alapozóval együtt vettem a lavender árnylatban.Nagyon szeretem őket együtt használni,de más alapozókkal is jól teljesít.Nagyon kevés is elég belőle és nagyon szépen lematít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Klau16

2019. október 29.

A butter árnyalatok vettem meg. Nagyon nagyon szeretem. Legjobb púderem valaha. Alapozójával együtt jól végzik a dolgukat. És ha a mennyiséget megnézzük akkor már nem is olyan drága :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Ballazizz

2019. október 6.

A butter árnyalat boldog tulajdonosaként elmondhatom, hogy ez az eddigi legjobb púder, amit használtam. Hétköznapi, alapozó nélküli sminkem elengedhetetlen kelléke.. imádom, hogy minimális mennyiségben fixálja a szemem alatti korrektort, picit nagyobb mennyiségben (Baking technika) pedig highlightként funkcionál a belső szemzugban és teljesen kivilágosítja az adott területet.. számomra tökéletes, nem tudok belekötni 4 hónap használat után.. imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.