Fing'rs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Destiny95, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Banszky

2018. augusztus 2.

Fel se tudtam tenni. Nekem nyilván pénzkidobás volt. Nem tudom miért nem sikerült,béna voltam. A ragasztó sem tűnt tartósnak/erősnek. A hossza megfelelő volt,nem kellett belőle vágni de valahogy mégsem passzolt az én szememhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

KeroChan

2017. április 27.

Ehhez képest az aluljárós, kínais műszempilla meg ragasztó ezerszer tovább tartott pedig az se volt egy nagy szám. Annyira vékony volt a szempilla, hogy egy jobb minőségű szempillaspirállal a saját pilláim is nagyobbak... ennél a ragasztónál pedig még a hibajavító festék is jobban köt szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Lilluli

2015. május 11.

A ragasztónak csúfolt valami értékelhetetlen... A szempilla miatt vettem meg, ami viszont beváltotta a hozzá fűzött reményeimet: nagyon természetes hatása van, alig kellett belőle levágnom, semmi baja még 2 egész napos használat után sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Lexiiii

2013. november 3.

Igen, a ragasztó használhatatlan, ahogyan minden más drogériás műszempilla mellé ajándékba adott ragasztó, ezért érdemes jó minőségű ragasztót venni. Viszont maga a műszempilla nagyon jó, nagyon minőségi, természetes hatást keltő, legalábbis az amelyiket én használom.
Akár 7-8szor is fel lehet használni, csak használat után azonnal meg kell őket tisztítani. Gyönyörűen a helyén marad(bár ez a ragasztónak köszönhető)
Sajnos az ára nem túl kedvező de amennyiszer én használom bőven megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Sajnos az ára nem túl kedvező de amennyiszer én használom bőven megéri!

angeltear

2013. november 3.

Én ezzel nem tudtam mit kezdeni, halloweeni buliba használtam de állandóan elengedte az a fránya ragasztó, pedig mindent úgy csináltam, ahogy a hátulján leírták (+ YouTube videókat is lestem). A ragasztó olyan volt, mint egy beszáradt Technocol, alig tudtam felvinni a szempillára, nyúlott össze-vissza. Aztán meguntam az egészet és leszedtem őket, a kukában landoltak. Egyedüli jó pont, hogy nem irritálta a szemem.
Legalább egy dologra rájöttem: SOHA többet műszempilla.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Legalább egy dologra rájöttem: SOHA többet műszempilla.....

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0
Sorbitol h 1 1