First Aid Beauty

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2 az 1-ben hidratálókrém és sminkalap, amely olajmentes formulájával nem csak táplálja és kisimítja az arcbőrt, de a pórusokat is eltünteti. Ásványi anyagokban és fehérjedús összetevőkben (quina, kókuszvíz) gazdag.

Ár: 3800 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2020. október 10.

Tudni akartam mi az, ami miatt odavannak érte külföldöm. Biztos a reklám is fokozta a népszerűségét. Egy kis kiszerelést megvéve egyik kedvenc zsibis eladómtól én is beleestem a krémbe elsőre.
Talán azért sikeres nálam, mert a mostanában szürkés színben játszó fáradt arcomat feldobja kicsit a fényességével. A homlokomat kihagyom, a nózimra teszek, mert a maszk úgyis letörli, ha olajosodna. Van, hogy az orcámra még 1 réteget felviszek és azt is beszívja a bőröm a toner és szérum után. Sminkalapnak nem volt alkalmam még próbálni, de az is eljön majd, addig marad hidratálóként a rutinban.
Én bírom az illatát a cukorkássága ellenére, pedig nem zsánerem az ilyen. Az állaga finom, teljesen beszívja az öregedő bőröm, a látvány tetszik, bajt nem okozott és hasonlóan macookához és melange-hoz én is elgondolkodtam a nagy kiszerelésen, pedig drága cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Azaleeh

2020. május 1.

Nagyon vártam és szerettem volna szeretni, de valahogy nekem nem működik. Az illata nekem nagyon édes mint egy cukorka, bár elvileg nincs benne mesterséges illat anyag mégis tolakodó és nem kellemes nekem. Az állaga egész jó könnyen kenhető de a csillámoktól nagyon fényes lesz. Egész jól hidratál de nem nekem való

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

macooka

2020. március 21.

Kis, 7 ml-es kiszerelést használtam el és valamelyest nekem is megjött a kedvem a nagyhoz. Pezsgőszínű krém, talán nagyon apró mikrocsillámok is vannak benne, amely még zsíros bőrön is nagyon szépen beszívódik. Ad az arcbőrnek egy enyhe csillogást, de nem a zsírban tocsogósat, hanem már-már aranyló bronzszerűt, de abszolút ízléses módon. Az illata engem nem a kókuszra emlékeztet, hanem valamilyen cukorra a gyerekkoromból (amit amúgy nem szerettem, de ez lényegtelen). Hidratáló hatása is kellemes, sminkelni is jól lehet rá. Mindent egybevetve lehet akár még újra is venném, kár, hogy nem túl olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

melange

2019. május 29.

Kb. 2 hétre elegendő kis kiszerelésem volt ebből a krémből és azóta is vágyakozom utána. A bőröm imádja..azonnal gyönyörű, egészséges bőrképet ad, és meg is tartja (nem okozott bőrhibát). Az összetevôi is szépek, illata rendben.
Az ára miatt alapból rá sem néznék, de ebben azbesetben kezdek elbizonytalanodni.. imàdat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Glucose, Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Lásd Tripeptide-32

Forrás: truth-in-aging, BFT