First Aid Beauty

Ár:   €36   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   €36
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Univerzális hidratáló gél-szérum, akár érzékeny bőrre is. Azonnal hidratál, puhít és kisimít. Feltölti a bőrt, és minimalizálja a finom vonalak és ráncok megjelenését. Kiegyensúlyozza a bőr nedvességtartalmát és az olajtermelést.

zalla

2017. március 19.

Kombinált-zsírós bőrűként nehéz olyan hidratálót találni, ami kellően hidratál, könnyű, de mégsem teszi még zsírosabbá a bőröm. Amiben pedig illatanyag sincs, az már-már lehetetlen... De úgy tűnik sikerült. Hosszas keresgélés után találtam rá, és milyen jól tettem. A termék maga egy könnyed gél, ami kifejezetten vizes érzetű. Az őszi időszakban éjszakai hidratálóként használtam, de a téli mínuszokban a nappali fényvédő alá is tettem belőle. Könnyen beszívódik. Nagyon jól hidratál, anélkül, hogy a zsírosabb részek állapotán rontana. A pumpás kiszerelés a higiénia mellett azért is ideális, mert nem használok belőle feleslegesen többet, mint kellene. Így hiába 30 ml, még mindig nem fogyott el. Az ára igen borsos, de szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Trixi

2016. augusztus 9.

Nagyon jól összepakolt kis szérum, szép összetevőkkel, antioxidánsokkal. 5 pontot kapott Paulától és a kommentelőktől is. (A pirospontos összetevő remélhetőleg nagyon minimális mennyiségben van jelen.) Szóval egy vízbázisú, nagyon könnyed, átlátszó, géltextúrájú szérumról van szó, amely illatmentes, érzékeny bőrre kifejezetten ajánlott, de alapból mindenféle bőrre ajánlják. Az én kombinált bőrömön önmagában elegendőnek tűnik, nem kívánja a krémet. Nagyon jól hidratál, de tényleg, szinte már az első használattól kezdve pihepuha és sima a bőröm, a pirosságot szépen csökkenti, és semmilyen irritációt nem okozott. Ha végigsimítok az arcomon, már nem érzem azokat a szinte pikkelyes, száraz foltokat, amelyeket pár napja még éreztem. A zsíros T-vonalban sem érzem soknak. 1 pumpálásnyi elég az arcomra, és még 1 a dekoltázsomra. Napi 2-szeri használatot ajánlanak, de én csak esténként használom, ezt elegendőnek érzem, már csak azért is, mert picit ragadós kezdetben, és reggel nincs annyi időm, hogy sminkelés előtt kivárjam, míg beszívódik teljesen. Nameg azért az ára sem túl baráti azért a 30 ml-ért, így spórolósabb napi 1-szer használni. Nem sok hasonló szérumot ismerek egyébként, így nem tudom, van-e olcsóbb alternatívája a szilikonmentes, parfümmentes, alkoholmentes hidratáló, feszesítő, anti-aging szérumnak. Én a Reviva Labs hasonló szérumját ismerem még, használom és szeretem. Egyelőre versenyeztetem a kettőt, a FAB bővebb összetevő-listájú, a Reviva olcsóbb, mindkettő ötpontos szerintem. Ja még annyi, hogy a flakonja bombabiztos (és a záródása is), tehát megúszta az utat a teljesen összenyomódott, átázott csomagban, nemúgy mint legutóbb a Reviva, aminek leesett a kupakja a dobozban, és a szérum összevissza folyt, annak ellenére, hogy a doboz maga nem volt sérült. Szóval, nem biztos, hogy az a drága, ami annak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Methyl Gluceth-20, Colloidal Oatmeal, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid, Sodium PCA
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!