fito.C

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   szépségszalonok, kozmetikák, fodrászkellékesek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NovErke, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2022. június 28.

Ár:   15 600 Ft
Lelőhely:   szépségszalonok, kozmetikák, fodrászkellékesek
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

Könnyű, lágy emulgeált gél, amely minden bőrtípus, de elsősorban a zsíros bőr működésére van kiegyenlítő hatással. Nappali vagy éjszakai alkalmazásra.

NovErke

2022. május 30.

A kozmetikusom ajánlotta, és ez a legeslegjobb arckrém amit életemben próbáltam.
Kombinált, inkább zsírosabb arcbőröm van, bár újabban így foltokban eléggé ki is tud száradni (oda a foltokra estére shea vajat szoktam kenni és rendbe hozza, olyankor ezt a krémet nappal használom).
Maga a krém állagra zselés, a színe világos, nem is tudom milyen szín ez, de nem szép. És teljesen olyan illata van mint az uborka salátának. A kozmetikusom mondta hogy van aki emiatt nem használja, engem nem zavar. Rajtam már nem érződik, könnyen beszívódik meg nem is kell belőle sok, jól eloszlatható. Nagyon gazdaságos meg ez életem egyetlen olyan krémje, amit akár minden egyes nap el tudnék viselni magamon, annyira könnyű az állaga. Eddig minden mást napokig használva soknak, zsírosítónak éreztem. Bár a kozmetikus szerint az én bőröm amúgy se igényli a napi szintű kenegetést. Így meg nekem aztán pláne gazdaságos. Abban is ez az első, hogy ezt tudom egyúttal szemkörnyékre is használni, ott sem irritál. Ezt próbáltam már más arckrémmel is, nem túl sok sikerrel. És nem azért ilyen, mert használni sem használ. Sőt, még a párom is észrevette, meg is jegyezte hogy mostanában sokkal selymesebb a pofim. És még a zsírosodást is szabályozza. Tehát ez egy teli találat, innentől csakis ilyen kell. Még az összetevői érdekelnének, de mivel natúrkozmetikába járok, nem hiszem hogy nagyon rossz lehet a lista. Mindenkinek ajánlom akinek kombinált vagy zsíros bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Diglycerin, Sodium PCA, Urea, PCA, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

PCA h
Sorbitol h 1 1