Best of Beauty 2019

FitoFruit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna_6, Módosítva: 2014. január 27.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Lágy zselé alakhibák, cellulit, fogyási csíkok kezelésére.

A hazánkban is gyakori örökzöld borostyán növény kivonata jelentős mennyiségben tartalmaz csereanyagokat, rutint, szaponinokat. Az ugyancsak örökzöld rozmaring cserjéből kivont olaj antiszeptikus, vérkeringést fokozó hatású, a nikotinsav-metilészter pedig élénkíti az anyagcserét, serkenti a vérkeringést.A Borostyán Zselé rendszeres alkalmazásával a cellulites bőrfelület, a fogyási, ill. terhességi csíkok mérete csökken, a kötőszövet állapota javul.

mannusi

2016. május 8.

Én eléggé szeretem ezt a krémet. Ahhoz, hogy hatásos legyen, kb egy hónapig heti 3-szor sportolás után be kell kenni az adott bőrfelületet és be is kell tekercselni! Addig rajta hagyom amíg fáj/ég/stb.., aztán veszem le a fóliát. Azokon a napokon, amikor használom még jobban figyelek, hogy eleget igyak és minimum 2 liter vizet/üres teát iszom. Szóval nem akarok senkit álltatni, alapvetően elég kellemetlen a procedúra, de kifejezetten látszik a kötőszövet állapotának javulása egy hónap után!
Ez a narancsbőr-stria-stb dolog elég megosztó téma. nekem meggyőződésem, hogy nem lehet egyoldalúan megközelíteni. Tehát nem lehet csupán 'csak' kenegetni valamivel, muszáj több oldalról megtámogatni. Még azt is tudnám javasolni, hogy akinek nagyon nem mozdul, az keressen egy megbízható szakembert, és 1-2 rádiófrekvenciás vagy ultrahangos vagy akármilyen zsírbontó kezeléssel kezdje el a kötőszövetét rendbehozni, aztán jöhetnek a krémek, amikor már a zsírsejtek elkezdtek mobilizálódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Pingvinke2000

2015. január 6.

Kozmetikusom vette nekem narancsbőrre. Elhasználtam az egész flakont, de nem használt. Fűteni fűtött, de egyéb hatását nem vettem észre sajnos :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

magiii

2014. június 20.

Elvileg ezt a krémet csak kozmetikusok vehetik meg, nekem is a kozmetikusom "szerezte". Szegeden legalábbis nem adják ki, csak igazolvánnyal. Test tekercseléshez szokták használni. Brutálisan "fűti" a felkent testrészt, ami ki is pirosodik, az illata elég erős. Hogy a narancsbőrrel kezd e valamit? Hát nem tudom, szerintem nem, de a "melegítő" hatása miatt valamit biztosan csinál, a vérkeringést mindenképp fokozza az adott testrészen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színezőanyag. Zöld.