Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Üde energiákkal telített illat, a természet regeneráló erejének, üde frissességének és egyedülálló szépségének inspirációja. Szikrázó, extravagáns, friss illat.

• Fejillat: citrus, feketeribiszke
  • Szívillat: rózsa, magnólia, jázmin
  • Alapillat: barack, fás illatok

Kishoshi

2014. április 2.

Nagyon kellemes kis vmi...friss és üdítő illat.Az enyémnek semmi baja,pedig több,mint másfél éve van felbontva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Laci

2012. október 29.

Édesanyám nagyon szereti és én is nagyon kedvel(t)em. Friss, zöld, kissé virágos, igazi tavaszi illat, mely jókedvre derít.

Update: nekünk is megromlott, olyan poshadt szaga van jelenleg, csalódott vagyok. Pontozás értéke drasztikusan megcsappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

azursatellite

2012. október 23.

Ajándékba kaptam pár éve. Akkor frissen még nem is volt rossz, de csak itthonra használtam mert annyira azért jó sem volt (kb. 2 ujjnyi ha elfogyott belőle). Soha egy parfümöm sem romlott meg de ez igen, mert mostanra valami fura szúrós szaga lett, holott amúgy egy friss illat próbált volna lenni.

Egy kedves ismerős lepett meg ezzel-azzal néha, de nem leltem sok örömet a Fleur de Santé termékeiben. A sminkek kivételével az összes általam próbált termékük nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

karakumsivatag

2012. október 6.

Friss, fanyar illat. Nekem fejfájást okozott, de isteni WC illatosító lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 6.

szeretlek

2012. augusztus 20.

Nekem eléggé érdekes illat, ezért nem is vettem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Nekem eléggé érdekes illat, ezért nem is vettem meg

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate
Színezékek: Green 5 / CI 61570, Yellow 5 Lake / CI 19140

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Zöld)