Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Hajápolók

Mélyen tápláló hajpakolás olivaolaj kivonattal, mely fénylővé és simává varázsolja a hajat. Hidratálja a hajszálakat a gyökértől a végekig. Normál és száraz hajra.

Kiszerelés: 150 ml

christystyle

2013. január 7.

Nagyon szerettem, igazán puha lett tőle a hajam :) Azért vonok meg tőle egy csillagot, mert nagyon folyós volt az állaga és irtó hamar elfogyott.
Bővebben: http://christytunderke-christystyle.blogspot.hu/2012/08/fleur-de-sante-olive-oil-hajpakolas.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.