Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Letti2

2019. szeptember 21.

Gyorsan kellett egy kézkrém, és ez volt a kisboltban. Gyors segítségnek jó volt, és nem is került sokba, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Vizililiom

2016. december 27.

Az illata miatt nem szerettem meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Az illata miatt nem szerettem meg...

epresfagyi

2014. április 17.

Kegyetlenül büdös, használtam már jpbbat is, de olcsó, megteszi. 3 pontot adok, mert az én kézbőrömnek megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

PAncsi79

2014. január 9.

Nem az igazi az illata/szaga, de a kézbőröm szereti.
Jobb szeretem a praktikusabb, tubusos kézkrémeket, tehát a kiszerelése nem túl praktikus számomra. Az állagát án szeretem, kicsit lassabban szívódik be, mint más kézkrémek, viszont ez is ugyanolyan jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Nem az igazi az illata/szaga, de a kézbőröm szereti.

vikcsi

2014. január 9.

Az egyetlen előnye az, hogy olcsó, de az én kezeimnek nem igazán tett jót, illetve nem tett semmit, ugyanis olyan volt, mintha rá sem kentem volna..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

kolesgolyo

2012. június 18.

Egyszer próbáltam. Nem sűrűn teszek ilyet krémmel, de ezt kidobtam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

Egyszer próbáltam. Nem sűrűn teszek ilyet krémmel, de ezt kidobtam...

nikiii.*

2012. június 17.

Nekem nagyon bevált, az egyik kedvenc kézkrémem, csak az illata borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Nekem nagyon bevált, az egyik kedvenc kézkrémem, csak az illata borzalmas.

magyarry

2012. május 20.

Férjem kapta ezt is kézvédőkrémként a munkahelyén. Csak ennyit érnek a munkások, akikből élnek... Az összetevők magukért beszélnek, na és az ára is: 100 ml 180 Ft! A szaga nagyon mű, nekem kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.