Floren

Ár:   210 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Körömvirág kivonatos kézkrém minden bőrtipusra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Csilla26

2023. november 13.

Szerintem, ár érték arányban a legjobb krém. Az illata nagyon tartós, kellemes. Közepes sűrűségű krém, nagyon jól hidratál. Télen a legjobb. Nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 13.

Timea25

2022. december 1.

Imádom ezt a krémet. A hideg idő közeledtével mindig durván kisebesedik a kézfejem. Rengeteg féle krémet használtam már rá, de ez volt az ami, ténylegesen használt. Az áráról és az illatáról már nem is beszélve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 1.

Palma215

2021. március 29.

Annyi, de annyi lábkrémet kipróbáltam már, egyszer amikor fogyóban volt, és nem volt más, gyorsan vettem egy ilyet, kifejezetten lábat kenni. Értem én, hogy nem szép az INCI, de hogy kenterbeverte nagyon sok hidratáló, tápláló, mindenféle krémemet, az is biztos. Néha kentem kézre, de leginkább lábra, és mindkettőnél nagyon jó hatást vettem észre. Nagyon durva bőrre kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Fairy0124

2021. március 12.

Tápláló, olcsó kézkrém. Az illata lehetne picit gyengébb, de engem nem zavar, hogy erős. Viszont az olcsóságához képest jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

lia0000

2020. december 22.

Kiszáradt könyökömön kis hólyagszerű, kinyomhatatlan, viszkető pattanások(?) jelentek meg.. Meg is ijedtem mert nem értettem pontosan mi ez.. Lehet valami hormonális gond vagy az étkezéseimnél toltam túl valamit vagy csak tényleg ennyire kiszáradt a bőröm.. Szóval megvettem ezt a kis krémet és lassan, de biztosan rendbe rakta a könyököm. Illata nekem elfogadható, mert nem használom gyakran és ha szükségét érzem, csak és kizárólag kézre, könyökre, talpra vagy nagyon ritkán térdre kenem! Máshova soha! Praktikus, hogy ilyen kis pici, aranyos a tégely és az ára verhetetlen! Mindig van nálam mert sose lehet tudni, mikor van rá szükség. Azt a sok illatanyagot kihagyhatnák..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

dzsoff

2020. november 12.

Nem éppen a legszebb összetevőjű kézkrém, de olcsó és könnyen beszerezhető. Teszi a dolgát, könnyen beszívódik és szinte rögtön puhább lesz tőle a bőr, nem hagy ragacsos érzetet. Finom az illata bár szerintem indokolatlanul sok illatanyaggal van telenyomva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

zori

2020. március 17.

A családban volt már egy és csak úgy bekentem a kezem vele mert egynek jó, nekem meg épp nem volt. Ami először megfogott benne az az illata, kezdetben csak találgattam mi lehet ez a jó illat rajtam egész nap aztán rájöttem, hogy ez a krém az. Egyből vettem is egyet magamnak, és szerencsére nem csak az illata jó. Bár valakinek pont az nem tetszik, ahogy olvasom, de hát nem vagyunk egyformák. 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Tina5578

2019. november 16.

Télen nagyon kiszárad a kezem.Nekem ez az egyetlen krém ami helyre hozza.Gyorsan beszívódik és nem csíp.Olcsó kis krém,de nagyon hatásos.Mindíg ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

Nicolett022

2018. május 9.

Kézkrémnek pocsék, de anyu napallergiájára csodaszer, ha épp nincs nála a gyógyszertári kenőcse, akkor ezzel szokta bekenni a piros, kiütéses,hólyagos kezét és pár óra alatt teljesen elmúlik, már csak ezért is van belőle otthon mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon jó az ára, a hatása is megfelelő és sokáig elég...de az összetevők listája elég csúnyácska :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.