Floren

Ár:   210 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilla.golden98, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Körömvirág kivonatos kézkrém minden bőrtipusra.

zori

2020. március 17.

A családban volt már egy és csak úgy bekentem a kezem vele mert egynek jó, nekem meg épp nem volt. Ami először megfogott benne az az illata, kezdetben csak találgattam mi lehet ez a jó illat rajtam egész nap aztán rájöttem, hogy ez a krém az. Egyből vettem is egyet magamnak, és szerencsére nem csak az illata jó. Bár valakinek pont az nem tetszik, ahogy olvasom, de hát nem vagyunk egyformák. 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Tina5578

2019. november 16.

Télen nagyon kiszárad a kezem.Nekem ez az egyetlen krém ami helyre hozza.Gyorsan beszívódik és nem csíp.Olcsó kis krém,de nagyon hatásos.Mindíg ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nicolett022

2018. május 9.

Kézkrémnek pocsék, de anyu napallergiájára csodaszer, ha épp nincs nála a gyógyszertári kenőcse, akkor ezzel szokta bekenni a piros, kiütéses,hólyagos kezét és pár óra alatt teljesen elmúlik, már csak ezért is van belőle otthon mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon jó az ára, a hatása is megfelelő és sokáig elég...de az összetevők listája elég csúnyácska :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

tátombák

2017. február 21.

Anya kezei nagyon csúnyán ki tudnak száradni a munkahelyi igénybevétel és a téli hideg miatt, ő esküszik erre a krémre. Napi többször használja, és tényleg látszik, hogy segít ez a krém. Egy időben én is használgattam, de a tégelyes kiszerelés egy kézkrém esetében nem túl szerencsés...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

flowing

2017. január 9.

A munkahelyre vettem, gyorsan kellett valami a téli hidegben kiszáradt kezeimre. Viszonylag gyorsan beszívódik, de a hatása csak ideig-óráig tart, utána mintha még szárazabbak lennének a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Vizililiom

2016. december 27.

Az Aloe verádat szeretem, ezt viszont nem, nagyon zsíros az állaga, nem szívja be a bőröm, illetve az illata sem valami kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Lorenita

2015. szeptember 13.

Mivel naponta ingázok, használok közlekedési eszközöket, sokszor mosok kezet vagy fertőtlenítem le, ezért kissé kiszárad. A kézkrém hamar beszívódik. szóval teljesen megfelel a gyors "orvoslásra".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Katie

2015. július 15.

Egy fokkal talán jobb, mint a glicerines változat, de az összetevői ennek is elég rondák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

kovacsrekaa

2015. március 24.

Szamomra nagyon "szaraz" krem.. kenem, es mintha semmit sem kennek. Ujra es ujra a tegelybe nyulok, mire mindeket kezem be tudom kenni. De a kezem utana puha, viszont ez olyan hamar el is mulik. Illata a nagymamám illatara emlekeztet.. Elhasznalom :) En 200 forintert vettem. Ennyit meg er de ujra nem fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.