Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. január 8.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és bőrregeneráló hatású virágmézet tartalmaz. Sejtregeneráló hatást segítő B5-provitaminnal készül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csilla26

2023. november 13.

Egyszerűen szuper! Az illata nagyon kellemes, sokáig érződik. A krém, gyorsan beszívódik. Kissé testesebb krém. Kivonatának köszönhetően eléggé tápláló, hogy télen is jól hidratájon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 13.

Csutak

2023. szeptember 1.

Impulzusvásárlás volt teljesen és ezúttal nem csalódtam. Nagyon finom, kellemes illata van és a stressz miatt szétkapart körömágybőrömet szinte azonnal megnyugtatta, puhította. Pofátlanul olcsó, ár-érték arányban kiváló, ráadásul magyar termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 1.

emesematka

2023. január 17.

Kedvező áron jó kis krém. Szerintem érdemes kipróbálni, én elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 17.

Fairy0124

2021. március 12.

Jó, jó, de nem hidratál eléggé és erőteljes az illata. A körömvirágos változat sokkal táplálóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

aquana

2019. június 3.

Rettenetesen zsíros és ragad, sokáig ottmarad a bőrön. Én speciel kézkrémnek vettem, de a gyakorlatban borotválkozás után inkább a lábambra kenem, mert olyankor úgyis nagyon száraz, ott nem zavaró. Csak a nagyon durván olcsó ára miatt kap három csillagot, különben kettő lenne. Ne vegyetek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

sailorluna

2018. augusztus 2.

nem hidratál, ragacsos, nem szívódik be rendesen, zavaró réteget képez a bőrön, nehezen lemosható, és az illata is mű. a csomagolása gagyi, ami nem lenne baj, ha legalább hatna a krém. sok olcsó cucc bejött már, ezért nem szeretem pejoratívan használni ezt a kifejezést, de ez a krém kiérdemli a szó negatív értelmét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Heni01

2017. január 9.

Illata nekem nagyon bejön, kicsit ragacsos ahogy alkalmazzuk de gyorsan elmúlik ez az érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

zsizsi222

2015. december 16.

Nekem egy kicsit túl zsíros, de anyámnak a száraz bőrére jó, neki bevált:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Nekem egy kicsit túl zsíros, de anyámnak a száraz bőrére jó, neki bevált:-)

PAncsi79

2014. január 9.

Szerintem nem olyan rossz ez a krém!
Nem túl prkatikus ugyan a csomagolása, jobb szeretem a tubusos krémeket, amikbe nem kell belenyúlni, illetve nem szívódik be olyan nagyon gyorsan, viszont megfelelően hidratál.
Az én kezem általában elég száraz, így szereti a tartalmasabb, zsírosabb krémeket, ezért is kedveltem ezt a krémet.
Nem ez a kedvenc kézkrémem, de ha kapok egyet, szívesen elhasználom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 9.

Szerintem nem olyan rossz ez a krém!
Nem ez a kedvenc kézkrémem, de ha kapok egyet, szívesen elhasználom!

vikcsi

2014. január 9.

Ez sem vált be sajnos, pedig akartam szeretni nagyon. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Ez sem vált be sajnos, pedig akartam szeretni nagyon. :(

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey
Vitaminok: Panthenol

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.