Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. január 8.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és bőrregeneráló hatású virágmézet tartalmaz. Sejtregeneráló hatást segítő B5-provitaminnal készül.

aquana

2019. június 3.

Rettenetesen zsíros és ragad, sokáig ottmarad a bőrön. Én speciel kézkrémnek vettem, de a gyakorlatban borotválkozás után inkább a lábambra kenem, mert olyankor úgyis nagyon száraz, ott nem zavaró. Csak a nagyon durván olcsó ára miatt kap három csillagot, különben kettő lenne. Ne vegyetek ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

sailorluna

2018. augusztus 2.

nem hidratál, ragacsos, nem szívódik be rendesen, zavaró réteget képez a bőrön, nehezen lemosható, és az illata is mű. a csomagolása gagyi, ami nem lenne baj, ha legalább hatna a krém. sok olcsó cucc bejött már, ezért nem szeretem pejoratívan használni ezt a kifejezést, de ez a krém kiérdemli a szó negatív értelmét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Heni01

2017. január 9.

Illata nekem nagyon bejön, kicsit ragacsos ahogy alkalmazzuk de gyorsan elmúlik ez az érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

zsizsi222

2015. december 16.

Nekem egy kicsit túl zsíros, de anyámnak a száraz bőrére jó, neki bevált:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Nekem egy kicsit túl zsíros, de anyámnak a száraz bőrére jó, neki bevált:-)

PAncsi79

2014. január 9.

Szerintem nem olyan rossz ez a krém!
Nem túl prkatikus ugyan a csomagolása, jobb szeretem a tubusos krémeket, amikbe nem kell belenyúlni, illetve nem szívódik be olyan nagyon gyorsan, viszont megfelelően hidratál.
Az én kezem általában elég száraz, így szereti a tartalmasabb, zsírosabb krémeket, ezért is kedveltem ezt a krémet.
Nem ez a kedvenc kézkrémem, de ha kapok egyet, szívesen elhasználom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Szerintem nem olyan rossz ez a krém!
Nem ez a kedvenc kézkrémem, de ha kapok egyet, szívesen elhasználom!

vikcsi

2014. január 9.

Ez sem vált be sajnos, pedig akartam szeretni nagyon. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Ez sem vált be sajnos, pedig akartam szeretni nagyon. :(

Ms.Cat

2013. augusztus 24.

Valamennyit hidratál, de annyira nem nagy szám, viszont szerettem használni .A tégelye ennél sem tetszik. : / Egynek elmegy, meg nagyon olcsó is. Ezt leszámítva újravenném. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Nicu

2013. április 14.

Nem hidratál semmit, nem szívódik be, az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Nem hidratál semmit, nem szívódik be, az illata sem tetszik.

mazsika92

2013. március 28.

Régen vettem egy ilyet , de nem éppen a kívánt hatás érte el. Az illata olyan semmit mondó illetve az állaga sem olyan kellemes , nem venném meg újra pláne ,hogy elolvastam az összetevőit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Pinky

2013. március 21.

a körömvirágost kerestem, de nem volt, hát megvettem ezt. hihetetlen pocsék. használat után viaszos réteget hagy a kezemen, a böröm tovabbra is száraz marad, és a sok vegyszertől a körmeim is tönkremennek, vághatom őket le. a körömviragos ezekre a problémákra maximális megoldást nyujtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.