Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, antibakteriális és hámképző hatású körömvirág kivonatot tartalmaz. Hidratáló komponenseket tartalmaz. Illata révén kellemes bőrérzetet biztosít a mindennapos ápolás alkalmával.

Kiszerelés:  500 ml

pzs14

2019. december 15.

Mostanában kifejezetten kíváncsian keresgélek a 100 forintos boltok termékei között, kezemben a mobilom, és böngészem a krémmániás véleményeket - kincsekre lehet találni!! Ilyennek tűnik egyelőre ez a testápoló is. Ha változik a véleményem a hosszabb használat során, frissítem majd.

Igyekszünk mostanában az öko vonalon mozogni, így tiszta, finomítatlan, bio kókuszzsírt használtam testápolónak 1-2 hónapja. A fűtésszezonban eléggé száraz a bőröm - a szárazságtól pedig viszket is. A kókuszzsír mellett lassan úgy vakaróztam, mint egy bolhás kutya... Volt, hogy alig tudtam elaludni is emiatt. Hiába üveg a csomagolása, hiába bio, hiába 1, azaz egy összetevője van, muszáj volt, hogy testápoló után nézzek...

Tegnap találtam rá erre a körömvirágosra. A bőröm szinte azonnal beszívja. 1 órán belül 2-3-szor is újrakentem. A bőröm teljesen ruganyos lett (45+-osan ez figyelemreméltó!!) + megszűnt a viszketés, pedig az összetevők között elvileg több irritáló összetevő is van. A csomagolás új, így reméltem, új a receptúra is, de nem, a "piros pöttyös" összetevők maradtak. Nekem az illata annyira nem jött be - de nem is kifejezetten rossz, sőt, pár perc után egész kellemesre változik, majd alig észrevehetővé szelidül. Talán a gyerekkori Creme 21-re emlékeztet :)

Az pedig, hogy a 300 ml-es kiszerelés 329 (azaz háromszázhuszonkilenc) forintba kerül, egyszerűen hihetetlen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 15.

Destina

2019. május 31.

Az illata nem annyira tetszik, de ezt leszámítva gyorsan beszívódik, és jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Jucuus

2019. január 3.

Ár-érték arányban a legjobb, SOS helyzetre vettem meg, és nem bàntam meg! Gyorsan beszívódik, puha lesz utána a bőröm és az illata is bejön. Bàtran ajànlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Fairy0124

2018. június 20.

Nem gondoltam volna, h egy ilyen jó kis testápoló. Mikor megláttam az árát, csomagolását rögtön elítéltem, hogy biztos káros összetevői vannak, erre meglepve olvasom, hogy jobb, mint amiket eddig vettem, és drágábban, szebb csomagolásban. Tényleg nem is ragad, ami plusz pont, jó az illata is. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Csobanka

2018. május 29.

Floren termékeket nagyon sokat használtunk a szűkebb években. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Se irritációt, se kiütést nem okozott, viszonylag jól beszívódott. Vannak ennél jobbak kb 15-szörös áron és nem bánom kiadni ezt a különbséget, ha van miből de egy átlagos dove-os vagy más drogériás terméket simán felülmúl ez a termék is. Szőrtelenítés után is jó volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

barabara

2017. április 14.

Gondoltam az ára miatt adok neki egy esélyt. Nagyon hamar felszívódik, semmi ragacsos érzetem nincs utána. Az illata isteni, szerencsére felszívódás után is érzem magamon egy ideig. Szerintem fogok még venni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

trudee

2016. január 4.

Olcsó, nagyon gazdaságos és jó. Könnyen beszívódik, nem hagy kellemetlen ragacsos utóérzetet. Fürdés után használom még vizes bőrön és teljesen jól teszi a dolgát, másnap nem viszketek a száraz bőrtől, úgyhogy meg vagyok vele elégedve. Tipikus példája, hogy néha az olcsó, csúnya csomagolású magyar termékek ezerszer jobbak mint a márkás, reklámozott, méregdrága társaik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Ella

2015. december 21.

Még 2 éve karácsonyra kaptam a férjem egyik családtagjától. Nagyon szeretem. Jól beszívódik, megfelelően hidratál és pihe-puha bőrt eredményez. Nem tudom, hogy mennyi az ára, de gyanítom, hogy olcsón hozzá lehet jutni. Az enyémből már csak kevés van, de az állaga, hatása, illata mit sem változott. Tervezem a beszerzését, annyira jó, veri a drogériás testápolók többségét! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

prehalekjudit

2015. szeptember 24.

Eddig ez a testápoló a legjobb a száraz bőrömre.Az aloés változata is klassz volt, de ez visz mindent.
Rengeteg testápolót kipróbáltam már,köztük agyonreklámozott méregdrága termékeket is.
Hihetetlenül olcsó,és nagyon finom,selymes lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Hihetetlenül olcsó,és nagyon finom,selymes lesz a bőröm tőle.

mogyorospele

2015. augusztus 16.

Nekem nem jott be, szerintem nagyon nehezen szivodik be es zsiros erzetet hagy, a szagaert sem rajongok. Sajnos csak annyit er mint az ara, ami amugy tenyleg nagyon kedvezo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.