Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.agnesmail.1106, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Testápolók

A tengeri alga kivonat a bőrt hidratáló, regeneráló és annak rugalmasságát biztosító tulajdonságokkal rendelkezik. A testápoló hidratáló összetevői és a növényi kivonata kellemes bőrérzetet biztostanak. A bőrfelületen könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, zsíros nyomot nem hagy. Használata minden bőrtípusra ajánlott.

TRLinda

2018. június 30.

Szerintem a legrosszabb testápoló,amit valaha is használtam,gyakorlatilag majdnem 0,pedig eddig még számomra kifejezetten rossz testápolóval nem is találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

RimmelAthen

2017. január 14.

Az illata borzalmas számomra. Nem szívódik be olyan könnyen de még sem hidratál annyira. Másnapra ugyanolyan száraz a bőröm, pedig én nem vagyok az a nagyon száraz bőrű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

B.Tóth Ágnes

Korcsoport: >54
2016. január 11.

Mostanában vásároltam az alga összetevő miatt,amit a kozmetikus ajánlott,hogy jó a bőr tömöritésének és a kötőszövetnek. Eddig tetszik a hatása-feszest,jó turgort ad a bőrnek,illata nem erős. Kiscsit lassabban szivódik be,de ez nem zavaró,mert a hatása viszont nem marad el. 2 napi használat után

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 11.

Rari

2016. január 2.

A TESCO- ban voltunk amikor eszembe jutott hogy ki van száradva a bőröm. Elmentünk arra a részlegre ahol a testápolók is voltak. Nem akartam a legdrágábbat megvenni így esett rá a választásom. Ennek kb. már egy éve és már több flakon is elfogyott belőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Tamara91

2015. november 19.

Rengeteg testápolót használtam illetve próbáltam már ki, de ezt már lassan 1 éve használom! Csak ajánlani tudom, igaz olcsó testápoló de nekem a többi drágákkal szemben ez vált be a legjobban. Nagyon puha és hidratált lesz a bőr tőle, már első alkalom után is. Egyetlen hátrányt tudnék mondani, hogy kell egy kis idő mire beszívódik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

prehalekjudit

2015. január 15.

Az illata nekem túl erős, de nagyon gyorsan beszívódik és puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 15.

n.agnesmail.1106

2014. december 15.

Szeretem az illatát. Sima, puha és feszesebb bőr érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Szeretem az illatát. Sima, puha és feszesebb bőr érzetet ad.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lásd még: algakivonat.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.