Floren

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina85, az összetevőket feltöltötte: repcsi23, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Testápolók

Hidratáló és bőrregenáló hatású virágmézet tartalmaz. Parfümös illata, növényi eredetű összetevői révén kellemes bőrérzetet biztosít a mindennapos ápolás alkalmával. Gyorsan beszívódik.

Lea2

2019. május 19.

Úgy tűnik a gyártó olvassa az itteni véleményeket, mert én most vettem először (2019 május) és kifejezetten sűrű az állaga. Az illata nagyon jó, de nekem lehetne picit zsírosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 19.

sailorluna

2018. szeptember 5.

nagyon nem bírom a floren cuccokat, de ez egész jó. nem hagy túl ragacsos érzetet, viszonylag hamar be is szívódik, és hidratálja a bőrömet. viszont az illata és az összetevők nem tetszenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Vivien1998

2014. december 10.

Az árához képest egészen jó testápoló,az illata tipikus testápoló illat szoval semmi extra,az állaga kicsit folyós ezert mindig sokat nyomok de ezek melett nagyon hamar fel szívodik és tökéletesen hidratál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 10.

Jelizz

2014. november 15.

Nem bevált... jó az illata.. de át váltottam kamillásra mert ezt az ilatot már megszoktam és picit émejített, de most a kamillásat imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

gy.edit0210

2013. november 24.

Hamar beszívódik, kellemes az illata és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Hamar beszívódik, kellemes az illata és még olcsó is.

Ms.Cat

2013. augusztus 18.

Finom az illata, hidratál is, viszont egy picit folyós, de ez engem nem zavar... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Wiikii

2013. július 13.

Az illata kicsit fura számomra de bevált a száraz bőrömön. A Baba mellett ennek sikerült puhává hidratálttá és selymesebbé tenni a bőrömet.

Up: sajnos elváltak útjaink, több pattanás is kijött azokon a részeken, ahol bekentem vele magam, 1 hónapja nem használom és már nincs ilyen problémám, úgyhogy csak ez lehetett a hunyó. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

kriszti.07

2012. december 30.

Az illatát már szinte szeretem, de nem hidratál és nálam nehezen szívódik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Az illatát már szinte szeretem, de nem hidratál és nálam nehezen szívódik fel.

Bogirl*

2012. július 4.

Régebben nagyon bevált, csak ezt használtam. Sokáig kísérleteztem, mire találtam olyan testápolót, ami a száraz, ekcémás bőrömet kordában tartja. Egy ideig sikerült ennek a terméknek, aztán éreztem, hogy egyre kevésbé hatásos és váltottam. Próbáltam más floren krémet, de nem volt igazán jó, így kénytelen voltam márkát váltani. Jelenleg a baba testápolóval érek el kb. olyan hatást, mint régebben ezzel. Csak hát nem mindegy, hogy ez 300Ft a baba meg 6-700Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Lina85

2011. december 6.

Nekem nagyon bevált ez a testápoló. Euro-s boltba lehet venni 290 ft-ért. Szeretem mert hamar beszívódik, kellemes lesz a bőröm érintése és finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.