Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2013. február 3.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

CzFru

2017. január 20.

Annyira sajnálom, hogy már nem lehet kapni :( Az utolsó pillanatokban szereztem be az egyiket, a halvány arany/rózsaszín darabot. Csodálatosan szép lakk! Mániákusan spórolok vele :D Jól szárad, jól pigmentált és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

petrush

2013. december 5.

Kettő van, kék és lila, de nem nagy kedvenceim, mert elég körülményesen száradnak, de amúgy szépek nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Dourou

2013. november 14.

Nekem a zöldes van meg, érdekes a színe,de nekem nagyon tetszik:) Különleges alkalmakra tökéletes:D v pl karácsonyra:)) Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 14.

vivuss87

2013. március 6.

Nagyon nehezen lehet választani ennyi lakkból, de végül 2-t hoztam el. A chromeból az arany-rózsaszínt választottam. Valóban 1 rétegben is fed, de 2 réteggel tökéletes igazán, és így jön ki igazán a metálos tónus. Nagyon különleges, minden fényben, és minden szögből más. Hol fényes arany, hol lilás-rózsaszínes, nagyon, nagyon szép. Nekem még mindig lassan szárad, de ezért kárpótol a színe. EGész nap le sem bírom venni róla a szemem. Napfényben meg egyszerűen káprázatos:)
4 nap után mostam le, a végei minimálisan koptak, ill. 1-2 pattogzott, nem volt vészes, de zavart. 2 hajmosást kibírt így is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

annapanni

2013. február 23.

Alig bírtam választani, mindent elhoztam volna haza. A fények elég rosszak a pultnál, este már találomra válogattam. Az arany-rózsabogár színű és a zöld van meg, egy rétegben is fedi a körömfehérjét, elég jól terül. Tartóssága nekem két nap volt, inkább kopott mint pattogott. Pozitívum, hogy van teszter mindenből kitéve, szabad lakkozni... 790Ft volt/db.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

czuczy

2013. február 3.

Nekem is az arany-rózsaszín párosítás van meg, de szerintem nemsokára gyarapszik a készletem. Ez a márka alapból a kedvencem, ez a kiadás pedig egyszerűen gyönyörű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

orchidea8627

2013. február 3.

Nekem a rózsa-arany és a lila van meg, nagyon szeretem őket.
Gyorsan szárad és hihetetlenül tartós, öt nap után is hibátlan volt a körmeimen.
(És nem csíkozódik, hasonló metál finishű lakkoknál ez jellemző, de ez gyönyörűen terül.)
5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Nekem a rózsa-arany és a lila van meg, nagyon szeretem őket.
5*!

tuzgyujto

2013. január 27.

A DC05-ös van meg, gyönyörű zöldes-türkizes szín. Gyorsan szárad, két rétegben átlátszatlanul fed. A tartóssága átlagos, olyan 4-5 napot bír az én körmeimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 34 Lake / CI 15880, Red 7 Lake / CI 15850, Black 2 / CI 77266, Aluminum Powder / CI 77000, Silver / CI 77820, Yellow 10 Lake / CI 47005, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 12490, CI 74260

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Színezék. Barnás sárga.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Pirosas színezék.