Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

2013-as téli limitált kiadás

Lunann

2015. szeptember 22.

A 70%-os akció miatt esett rá a választásom a Pretty helyett. Nem bántam meg. 30-as árnyalat, ez nem annyira kevert is csillogó, mint a társai, sokkal lágyabb. A kézfejemen amikor kipróbáltam nem is látszódott semmi, akárhogy kentem. Féltem tőle, mert azt hittem csillogni fog, és azt nem akartam, mert azt hittem túl keveset vesz fel a pamacs és nem fog látszani, nem lesz értelme... Hát lányok. Ez a púder egy csoda. Tényleg keveset vesz fel a pamacska, de egy húzás és valami eszméletlen gyönyörű lesz a bőröm tőle. Ad neki egy minimális csillogást, de az úgy látszik, mint a címlapfotókon az az enyhe selymes fény. Gyönyörű. Tartós, nagyon kiadós és így leértékelve meg aztán pláne megérte. Asszem veszek ma még egyet tartalékba. :)
500000* neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

500000* neki

ceanne

2014. február 6.

Szerelem van!! Csodaszép highlighter a fehér bőrömhöz (a világosabbat vettem), olyan szép az egész ahogy van, hogy naphosszat nézegetném. Komolyan azon gondolkozom, hogy beszerzem a sötétet bronzosítani :D
By the way pár hete vettem egy rúzst ebből a kollekcióból az Árkádban féláron, de a Mammutban még minden darabból van a teljes áron. Hogy is van ez? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

orchidea8627

2013. november 18.

Először is a csomagolás irtó aranyos. Igaz, baromira nem praktikus, de az ilyen jellegű púdereket egyébként sem hordom magamnál, úgyhogy ez nekem most nem probléma. Igazi retro hangulata van a csomagolásnak, nagy piros, fém púderes doboz fekete pöttyökkel. Van benne egy puffni is, szerintem ez a mattító, sima porpúderekhez a legjobb, nem hiszem hogy ehhez használni fogom.
Maga a púder egy gyönyörűség, az enyém a PD52-es árnyalat, ez a világosabbik kombináció. Arany (de nem túl sárga), rózsaszín és lilás-mályva színek keverednek benne. Gyönyörű fényt ad az arccsontnak, nem csillámos vagy glitteres, egyszerűen selyemfényű. Tökéletesen tapad, nem porzik. Szerintem nagyon-nagyon el lett találva ez a púder, arról nem is beszélve hogy 25g van benne, ami rengeteg, főleg ha azt is figyelembe vesszük hogy nem drágább mint a Flormar állandó szortimentjében lévő hasonló púderek amikben "csak" 9 g van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxycinnamate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Antioxidáns, amely a készítmény oxidációra hajlamos hatóanyagait védi az oxidációtól.

Színezék. Piros.