Flormar

Ár:   840 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyuszika_91, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

15 árnyalatban kapható

CzFru

2017. január 20.

A curry van meg, és imádom. Ritkán használom, mert nagyon különleges színe van. Jól fed és jól szárad, e mellett tartós...és teszek rá fedőlakkot, mert fényesen nekem ez a szín jobban tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Vizililiom

2016. december 27.

Egy rétegben is szépen fed, hamar szárad és tartós is, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Egy rétegben is szépen fed, hamar szárad és tartós is, én nagyon szeretem.

B. Évi

2015. február 5.

Ami nekem van: GS12 Tile (piros, picike arany csillámokkal)
Lassan szárad (TELJESEN készre 3 óra alatt - addig akár ujjlenyomatot lehet venni vele...), gyorsan kopik (1-2 napon belül).
2 réteg kell, de akkor is ugyanúgy kopik tovább.
Csak mert nem csíkoz, +1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Ami nekem van: GS12 Tile (piros, picike arany csillámokkal)
2 réteg kell, de akkor is ugyanúgy kopik tovább.
Csak mert nem csíkoz, +1 pont

szamira

2015. január 26.

Alkalmi ruha mellé választottam a képen is látható aranyszínt. Egy rétegben is gyönyörűen fed és elég gyorsan szárad. A matt hatást egy csillogó lakknál nem igazán tudom értelmezni, mindenesetre nagyon szép, mély színe van. 3 napig érintetlen maradt (aztán lemostam, nem tudom, meddig maradt volna tartós).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

tmscsilla

2014. augusztus 2.

Fhú, nagyon csodálkozom, hogy még nem kapott véleményeket ez a kollekció :)
Nekem a Curry nevű árnyalat van meg, ez egy aranyos-sárgás-zöldes szín, tényleg olyan currys :) Kellőképpen pigmentált ahhoz, hogy egy rétegben is fedjen, de azért két réteggel szebb eredményt lehet elérni. Az alapvető finise szaténfényű félmatt, úgy is gyönyörű, de nekem igazán fedőlakkal jött be - úgy olyan mélysége lesz hirtelen, hogy szinte beleszédül az ember :) Gyorsan szárad, és három napon keresztül simán bírta a körmeimen - ennél több ideig meg ritkán marad ugyanaz a szín a kezemen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Fhú, nagyon csodálkozom, hogy még nem kapott véleményeket ez a kollekció :)

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, CI 77499, D&C Red 6 Lake, Carmine / CI 75470, Black 2 / CI 77266, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzoic Acid