FM Group

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,31 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2013. március 21.

Kiszerelés:   0,31 g
Lelőhely:   tanácsadók

• tökéletes vastag és vékony vonalhúzáshoz is
  • viaszt és illóolajokat tartalmaz
  • VÍZÁLLÓ!
  • nem kenődik el
  • automatikusan nyitható és zárható
  • praktikus hegyező a ceruza végén

Az alábbi szinekben választható: ME04 Frozen Grey, ME01 Decadence Black, ME02 Deep Marloon, ME03

Kiszereklés: 0,31 g

nobosz

2018. január 25.

WOW WOW WOW OMG!!! nem tudok más jelzőket rá. Sminkmester barátnőmtől kaptam karácsonyra ezt a szemceruzát. Először picit húztam a szám, mert az automata szemceruzákkal mindig is meggyűlt a bajom. ( Nem csavart vissza, letört, túl vastag, túl vékony, trutyi állag...stb. ) DE ez egy csoda! Egy csík semmi több a vízvonalra ami tökéletes fekete lesz és meg se moccan onnan, amig le nem mosod! Imádom, szabály szerint No 1. sminktermékemmé nőtte ki magát pár hét alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

kekelilla

2016. november 9.

Hűűűha, nekem nagyon más véleményem van erről a termékekről, mint itt a többségnek, el is bizonytalanított kicsit, hogy bennem van-e a hiba?! Az ezüst árnyalat van meg, anyukám adta oda, mert neki nagyon nem jött be, hátha nekem nagyobb szerencsém lesz vele... hát sajnos nem volt. Nagyon nem krémes az állaga, szinte fáj felvinni, mert sokszor át kell húzni, hogy bármi is látsszon belőle. Nem tartós, nem vízálló. Semmi olyan tulajdonsága nincs, ami miatt én ajánlani tudnám. Az Avon hasonló ceruzái milliószor jobbak, és ha ez tényleg annyiba kerül, mint amit itt írnak, akkor ráadásul az még olcsóbb alternatíva is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 9.

CynthyaVader

2016. október 24.

A világ legjobb szemceruzája! 6 éve csak és kizárólag ezt használom, kiváló minőség, nem kenődik, gyönyörűen lehet használni. Pár éve Balatonon nyaraltam és leutazás után csobbantam egyet, a barátaim meglepődve kérdezték, hogy tetováltattam-e a szemhéjam mióta nem találkoztunk... :) (ezzel azt hiszem mindent elárultam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Zsanett1984

2016. augusztus 22.

Életemben ilyen tartós szemceruzám nem volt ( pedig milliót kipróbáltam már). Mint a beton, pedig zsíros bőröm van, meg sem mozdul! Barna színben vásároltam, de hamarosan minden színben beszerzem. nálam 5 ***** :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Pr. Nóra

2014. február 11.

Nálam is Ötösre vizsgázott! Nekem általában minden szemceruza elkenődött, mert nem látszik a mozgó szemhéjam, így pláne nagy kihívás elé állítottam ezt a szemceruzát. :) Szuper tartós, szép intenzív színe van. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Dindy

2014. február 11.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Csak pozitívat tudok róla írni. Nem könnyezik tőle a szemem, bírja egész nap, nem kenődik, abszolút magas minőségű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

dzsujja

2013. november 4.

Szuper jó termék. Egész nap tartós, egész nap el sem moccan. Én "tusvona"ként is szoktam használni, rápakolok az fm matt fekete szemhéjpúderéből egy kicsit. Aki nem szeret tussal dolgozni, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

bano.zsuzsanna

2013. május 14.

nekem fekete van meg eszméletlen gyönyörű korom fekete színe van,tartós nem kenődik el nálam egy napot kibír ,vízvonalra is használható nem irritál,szuper kis termék nálam 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

wywy1992

2013. március 25.

Nekem elkenődött. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Nekem elkenődött. :(

a.miklosi

2013. március 13.

Nagyon jó termék, szép színekben kaphatóak, én a barnát használom (sokáig a fekete volt a kedvenc)! Ami szuper benne, hogy extra tartós- nem tudod eldörzsölni, száradás (pár perc) után egész nap ugyanúgy fent marad! Imádom, bőven megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.