FM Group

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Damayanti, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadók

Feromon tartalmú parfüm

"A Feromon X Parfümök egy nagyon hatásos keveréket, 6 különböző Szexi Feromont tartalmaznak, amitől a Férfiak garantáltanbeindulnak! Mik azok a feromonok? - kérdezed most biztos magadtól; a Feromonok mindenütt ott vannak a levegőben, melyet egy speciális érzékszervünkkel a VNO-val érzékelünk - ez a szerv az orrunkban található - és hatással van a magatartásunkra. A magatartási válasz lehet bármiféle érzelem kiváltója, a Feromon X Parfüm esetében ez a fokozott vágy és a szexualitás a viselője iránt! A tudósok a mai napig rengeteg Feromon típust ismernek meg évről évre. A legismertebb 6 Szexi Feromon megtalálható a termékeinkben!"

Anne74

2016. július 6.

Egy parfümnek hogyan lehet ilyen hatása? Ezt nem értettem egy ideig. Aztán egyre jobban foglalkoztatott. S "lesz ami lesz alapon" kipróbáltam, megvásároltam.
S nem tudtam akkor, hogy placebo hatás vagy tényleg így működik. Utána rájöttem tényleg a parfüm hatása. :)
Azóta sokszor használom... nekem bevált, szeretem ,tartós, sokan megdicsérik.
Az egyik kedvencem s ahogyan olvasom több KM-es hölgynek is. :)

Erős afrodiziákum...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 6.

Azóta sokszor használom... nekem bevált, szeretem ,tartós, sokan megdicsérik.
Az egyik kedvencem s ahogyan olvasom több KM-es hölgynek is. :)

Erős afrodiziákum...

Damayanti

2016. március 10.

Már 2 éve térek vissza mindig végül ehhez a fajta parfümhöz, azon belül is legtöbbször az Amor Amor verzióhoz, nem véletlenül. Hihetetlen, mennyire nem tudok mellé fogni ezzel az illattal és különösen ezzel a kiadásával, van olyan (pasi ismerős), aki több, mint egy éve egyszer érezte rajtam az Amor Amor Feromont és a napokban beszéltünk és ismét emlegette, hogy egyszerűen valahogy az az illatom beégett teljesen a gondolataiba, ha valamiről eszébe jutok, azonnal megérzi az orrában ezt az illatot és bárkin érez azóta is bármit, sosem tartja elég jónak ehhez az illat emlékhez képest, de tényleg sokszor buszon, vonaton idegenek is megjegyzik hogy mennyire kellemes és különleges (pedig sose használok sokat belőle, de aki mellettem van az megérzi), amúgy meg nem volt még olyan pasi az életemben, különösen a vőlegényem, akire a sima Amor Amorral összehasonlítva is ne hatott volna kifejezetten erős afrodiziákumként ez a parfüm, szóval konkrétan minden alkalommal újra csak ámulok és bámulok a hatásán :) Ezért térek vissza hozzá végül mindig, bár olcsóbb is, mint az eredeti és még házhoz is hozzák, de nem ez a lényeg nekem, viszont az eredmény amit learatok vele mindent visz :)

Nos, nem tudom, hogy valójában mennyi igaz ebből a feromon dologból, mármint hogy ténylegesen mennyi van ezekben a parfümökben, de muszáj azt hinnem, hogy nagyon is igaz, ugyanis ha feromon parfüm van rajtam, az nem csak páromra hat nagyon erős afrodiziákumként, hanem más férfi ismerősök, néha még pl. buszon idegen pasik és még olykor másik nők is megjegyzik, hogy kicsoda különlegesen csábos, finom illatom van, illetve kérdezgetik, hogy mi ez a nagyon-nagyon jó, amit használok? :) Sőt, nem ritkán olyan megjegyzést is kapok, hogy milyen szexi valahogy az egész kisugárzásom, amibe persze sok minden bele játszhat, de tény, hogy még több bókot kapok az illatomra, illetve vonzóságomra, amikor ilyen feromon parfümmel egészítem ki az összhatást :) Így azt kell gondoljam, hogy működik.
Én eddig a Cacharel - Amor Amor és a Mexx Woman illat megfelelőjét használtam ebben a verzióban és azt kell mondjam, hogy meggyezett az illat az eredeti parfümök illatával és tartósságra is kifejezetten hosszan tartók rajtam. Ráadásul mindez kényelmesen, házhoz szállítva a rendelés másnapjára, mindössze 4990 ft-ért kiszállítási és csomagolási díjjal együtt, mert itt nem kell egy nagy márkanevet és csicsás üveget megfizetni, csak egy egyszerű üvegben szállítják, mint a hagyományos FM parfümöket, viszont a finom illat és a feromon hatás nálam maximálisan beigazolódott, így maximálisan elégedett vagyok :) Persze más fajta illatokat is használok, amik között szintén vannak aktuális kedvencek, de gyakran vissza térek a feromon parfümökhöz a boszorkányos hatásuk miatt, amit nem is kell hinnem, csak egyszerűen tapasztalom, ami mindennél többet ér :)
Amor Amorból pl. azóta nem veszek eredetit, mert nem fizetek ki sokkal több pénzt csak azért, mert parfümériában veszem és megfizettetik velem a márkanevet és a díszesebb üveg előállítási költségeit... De meww Woman verzióban is pl. sokkal tartósabb a feromon verzió...
Összességében nálam csillagos 5, bár kapható több illat is, nőknek, férfiaknak egyaránt, de nálam a Dolce Gabbana Light Blue, az Amor Amor és a Mexx Woman feromon verziói jönnek be leginkább, ezekre adnám fejenként is az 5-öst :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Málni

2015. augusztus 9.

Nem is csodálom, h megjegyzést kapsz az Amor Amorra. Szerintem az az illat már önmagában egy afrodiziákum, ha megérzem végem van:D
Van bennük androstenone, ez igaz, de nem vettem észre, h különösebben működne v alapból nem elég erős pl. amit én használok feromonos Armani code-ot. Rajtam nem vmi erős, az eredeti Armani code-ból is van itthon, de az valahogy intenzívebb és jobban működik rajtam, az illatuk szinte uaz:) Mivel Fmezek is, így magamnak is szoktam néha vásárolgatni ilyen "alternatív" illatokat, kíváncsiságból, tényleg nagyon hasonlítanak az eredetiekre, de drágák ahhoz képest, h 30 meg 50ml, ha vki nem tag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol