FM Group

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guerlain Fangirl, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lábápolók

Habkő részecskéket tartalmazó finom, krémes állagú lábradír, eltávolítja az elhalt hámsejteket, csökkenti a bőrkeményedés képződését, visszaadja a bőr természetes selymességét. Előkészíti a lábfej bőrét a hidratáló krémben található hatóanyagok felszívódására. Aktív antibakteriális és gomba elleni összetevőket tartalmaz, friss ananász illata van.

Guerlain Fangirl

2012. október 16.

Gyakran futottam bele olyan termékekbe, amik még az arcomra is túl finomak lettek volna, nemhogy lábápolásra, pedig ha valahová, akkor a lábra nekem igazán "durva" bőrradír kell, ami gyémántcsiszolóként dolgozik.

Az FM terméke e tekintetben a legjobb, amit eddig találtam magamnak. Durva szemcsés, és a szemcséit nem oldja fel a víz sem - bár mivel elég krémes, én szárazon vagy lábáztatás után kicsit megszárogatva szoktam vele átdörgölni a lábamat pedikűr után, és mindent leszed, aminek nincs helye a lábon, de az ollók és kaparók esetleg rajta hagyták.

Kellemes krémillata van (állítólag ananászos, de ezt én nem érzem rajta). Az egyetlen hátránya, hogy nincs nagyobb kiszerelésben.

Jó szívvel ajánlom, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Jó szívvel ajánlom, nekem nagyon bevált.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.