Focallure

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Ázsia Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekka86, Módosítva: 2018. augusztus 27.

Lelőhely:   Ázsia Center

Harmonizáló színeket tartalmazó paletta, füstös szemsminkhez.

6 változatban kapható

Megababa

2019. november 9.

Nem vagyok oda érte, pereg is applikáció közben és nem is annyira pigmentalt. Csalódtam benne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.