Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko90, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   tanácsadók

Extra fekete folyékony szemhéjtus. Precíz kialakítása végett, gyönyörű vonalat lehet húzni. Tökéletes választás ha extra fekete, és extra tartós szemhéjtusra vágysz.

bugosgizi

2016. április 24.

Egy kicsit kézhez tudtam kapni ezt a terméket és hát mit ne mondjak megdöbbentő mennyire jó.
Sosem szerettem a filces tusokat mert álltalában rosszul adagolnak és gyenge a színük. Na ez most egy akkora kivétel. Gyönyörű fekete színe van és a tartóssága eddig minden álltalam használt tust felülmúlt. Még utólag bele javítani sem kellett. Pedig bicikli túrán is részt vettem. :D Nem színezi el a bőrt és nedves törlőkendővel simán lemosható. Tökéletes!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.