Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   tanácsadók

Por állagú alapozó.

Luna11

2017. április 21.

Én nem szerettem, mert nekem alig fedte a szem alatti karikákat. Így sokáig porosodott a szekrényen, majd lejárt és kidobtam. A krém állagú alapozója sokkal jobb, azt használom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

KissNiki

2012. október 18.

Én mindennapi használatra vettem, hogy ne terheljem a bőröm a professzionális termékekkel. Gyönyörű egységes bőröm lesz tőle. Bár nekem nincsenek bőrhibáim, de a karikáimat egész szépen fedi. A barátnőmnek májfoltja is van, de azt is szépen kiegyenlíti. A finishe enyhén , de nagyon szolidan fénylik. Nem tűnik tőle zsírosnak a bőr! Három szín van belőle, de télen-nyáron felveszi a bőröm színét, így csak a light árnyalat kell. Csak ajánlani tudom. Valamivel 6000 Ft fölött van az ára, de nekem mindennapos használat mellett kb fél évig elég volt!
www.nikisminkes.blogspot.hu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

www.nikisminkes.blogspot.hu

sissy93

2012. július 23.

Egyszer ezzel sminkeltek ki Sonya sminktanfolyamon. Nagyon könnyű alapozó, olyan, mintha semmit sem viselnék, mégis tökéletesen fed. Nem kell korrektor alá (bár nekem nincsenek bőrhibáim), por állagának köszönhetően púder sem fölé.
Nincs maszkhatása, hosszabb idő elteltével sem fényesedett át.
Első ránézésre nagyon kis mennyiségnek tűnik (6 gramm), viszont csak egy leheletnyi kell belőle, így sokáig elég lehet.
Nekem is van egy dobozzal otthon, de hétköznapokra nem használom, inkább alkalmakra tartogatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Nincs maszkhatása, hosszabb idő elteltével sem fényesedett át.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Algae Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.