Forever Living Products

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolók

Nyugtatja és ellazítja a fáradt testrészeket.

Ár: 6500 , Eladó: Dormis
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest vagy Békéscsaba, fizetés: Személyesen vagy postával
zivette

2018. június 21.

2-3 tubussal használtam el a pattanásaimra. Ez volt az egyetlen megmentőm a gyulladt pattanásokra. Sajnos szárított bár nem mondanám, hogy annyira gyorsan gyógyult a pattanás maximum 1-2 nappal előbb vitte le a teljes gyulladást. Apró pattanásokon segít sokat :) A nagy göbös gyulladt pattikon csak enyhít, fertőtlenít de nem tünteti el másnapra. Ár érték arányt nézve egy akneroxiddal lehet többet érünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

mglilla

2018. április 9.

Izuleti panaszokra es problemas borre is kivalo, mar nehany hasznalat utan erzekelheto a kedvezo valtozas. Bar ,az arcomra megfogom tartani a Aloe Gellyt es ezt izuleti panaszokra alkalmazni, kivancsisagbol kiprobaltam az arcboromon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Bonnie13

2018. február 19.

A párom vette izomfájdalomra, én meg elolvastam az itteni véleményeket és elkezdtem esténként az arcomra használni. Olyan szépen letisztította a bőröm, hogy csak ámulok. Nappalra smink alá nem túl jó alap, így csak éjszakára használom, de ezért nem vonok le pontot, mert amire én használom arra így is tökéletesen működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Maxy

2017. október 20.

Nekem anyósom adott ebből egy fél tubussal. Akkor kezdtem el használni amikor nagyon fájt a csuklóm. Egy pár alkalommal bekentem és megszűnt a fájdalom. A vállam mikor fájt, azt is bekentem, enyhült kicsit, de nem szűnt meg teljesen, de most tervezem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

nikolett00

2017. január 30.

Bőrproblémákra, izomzatra nagyon jó. Pattanásokra, patihegekre kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Bőrproblémákra, izomzatra nagyon jó. Pattanásokra, patihegekre kiváló!

brondegirl

2016. szeptember 3.

Pár éve főzés közben elég durván elégettem a csuklóm. Ismerősöm ajánlotta, hogy kenegessem vele, nagyon hamar meg fog gyógyulni, és el fog múlni a helye is. Valóban. Nagyon hamar rendbe hozta, és az égés helye sem látszik semennyire! Mostanában pattanásokra is használom, és arra is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Rita0126

2016. június 15.

Ízületi fájdalmak enyhítésére használtam. El nem múlt, de enyhült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Ízületi fájdalmak enyhítésére használtam. El nem múlt, de enyhült.

KupaiVirag

2016. május 4.

Leírnám a legeslegelső benyomásom mert... Wow, csak ámulok és bámulok. A gyógyszeres dobozban találtam, féltem, hogy esetleg megromlott vagy irritálni fogja a bőröm, ezért először kis felületen próbáltam ki, nem bántott így bátorkodtam felkenni az arcomra és a szemkörnyékemre. Végül is egyszer élünk. Közvetlen a használata előtt csak micellás vízzel töröltem át, ami bár jól leszedi a sminket, a felesleges faggyú réteget nem távolítja el és a napi szennyeződések nagy részét is az arcon hagyja. A bőröm tehát egy félig megtisztított állapotában volt, amikor felkentem közepes rétegben ezt a gélt. Amit tapasztalok, hogy a T- zónám egyáltalán nem zsíros érzetű, még az orrom sem, pedig az a legkritikusabb területe az egész arcomnak. Nem érzem azt, hogy hidratált lenne a bőröm, mert a felülete kissé érdes, durva tapintású, tehát száraz, de közben nagyon puhának, frissnek és kisimultnak is érzem az arcom, valószínűleg rászokok majd a mindennapi használatára. A másik amit tapasztaltam, hogy extrém módon elkezdett dolgozni egy pattanáson, nem mondom, hogy vészesen csípte, de érezhető volt, hogy valami ott azért történik. Na de amit szándékosan a végére hagytam az a szemkörnyékem. Mondhatni normál a bőröm azon a területen, de általában ráfér egy plussz ápolás, frissítés és hidratálás. Hidratálni ezen a területen sem hidratált, ezt nem is vártam tőle, de annyira felfrissítette és kisimította azt a területet, hogy öröm tapogatnom. Persze még a jövőben frissítek, mert kíváncsi vagyok mit tudok belőle kihozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

kurunczimelinda

2014. augusztus 31.

Egy kedves tanácsadónő ajánlotta,egy nagyon csúnya pattanásomra,kipróbáltam,és láss csodát,működött!Csak ajánlani tudom az ízületi panaszok mellett a problémás bőrre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

gesztenye70

2012. január 1.

Nekem az ízületi fájdalmakra vált be. Bekenés és masszírozás után néhány perc múlva elmúlik a fájdalom. Ennek hatása is hosszabb idő. Ilyenkor kúraszerűen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak