Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   113 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

szucsnoem95

2019. április 4.

A legeslegjobb. Ha ez nem lenne, nem is tudom, milyen állapotban lenne most a bőröm...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

fmedea01

2018. május 16.

Az eddigi legcsodásabb maszk amit valaha használtam. Nagyon szeretem, már a használat után látszik a változás, szép sima és puha lett a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

niki123

2018. március 1.

update: Nem veszem újra, nem is tudom mitől ájultam úgy el. Túlságosan szárítja a bőrömet.

Az értékesítési politikájuk iránt nem rajongok, a termékeket drágának tartom, alapból soha nem is gondoltam volna, hogy veszek valamit tőlük. De megtettem és nagyon nagyon meglepődtem. Kíméletesen, de nagyon hatásosan tisztít, már a második használatnál sokat javított a bőrképemen. Nem nehéz lemosni, könnyű és kényelmes a használata. Nem szárít, sőt hidratál. Biztos vagyok benne, hogy ha elfogy még visszatérek hozzá. Ennyire hatásos maszkkal régen találkoztam. Egyetlen egy hátránya, hogy drága, de cserébe nagy adag, sokáig elég, és nem kell kenni mint a bolond, elég csak egy vékony réteget felvinni. Nem gondoltam volna, hogy ekkora szerelem lesz a vége, de imádom. Ha valamire azt lehet mondani, hogy csodaszer akkor ez az. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

vadvirag919

2018. február 2.

Update: 5 hónapos használat után le kell pontoznom. Iszonyat szaga van, nehezen jön ki a tubusból, és bárhogy kerestem az összetevők közt az égegyadta világon semmi tengerhez köthető nem volt benne (kedves párom megkérdezte, h ez miért marine, én meg rávágtam hogy mert tengeri sós... :D aztán megnéztem az összetevőit és ööö nem). Na de ezek a megbocsátható dolgok, van ilyen ugorjunk. Irritációt nem okoz. Eléggé szárít. Viszont nagyjából semmit nem csinál... Nem szárítja le a nagyobb pattanásokat, bőrradírnak iszonyat alkalmazni, a pórusok úgy maradnak ahogy voltak, és gyulladáscsökkentésben sem jeleskedik. Lehet én vártam túl sokat tőle, megszépültek az emlékek vagy nem tudom, de biztosan nem veszem újra. (Egyébként egy kis bio üzletben a feltüntetettnél olcsóbban rendeltem neten...)

Ezt egy "kozmi partyn" sikerült kipróbálnom és azóta is kísért. Rohadt drága, rohadtul nagy adag, de istentelenül hatásos. Életemben először tűntek el a fekete pöttyök az orromról. (Kb. 25 percig volt az arcon, szárazon le kellett dörzsölni, majd arcot mosni.) A hatása ráadásul sokáig tartott, nem csak 1-2 napig. Még mindig próbálok olcsóbb alternatívát találni - eddig nem túl sikeresen. Ezt a tisztítást csak 1 hét tengervíz és napozás tudta überelni a nyáron. Az FLP értékesítési módszere, ill. az hogy 8 ezer ft ez a tubus, tart vissza a beszerzésétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

chemviki

2017. október 19.

Az egyik legjobb maszk,amit valaha használtam.:) Szépen összehúzza a pórusokat,de mégsem szárít.1-2 napra az apróbb ráncocskák is kisimulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Nissira

2017. augusztus 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és valóban jó maszk, szépen tiszit. Amikor lemosom az arcomról mindig azt mondom wow :) Heti 1xi használattal sokáig elég. Ami negativum az az ára és MLMs rendszer amin keresztül lehet csak hozzá jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

oliviag

2017. január 4.

Nem igazán hittem ebben a termékben! itteni javaslatra nedves arcra vittem fel, eleinte kicsit csípett is, de ahogy száradt el is múlt. Kb. 20 percig hagytam fent, a lemosással nem volt gondom. Amit művelt az arcommal ez a krém, az valami csoda!!!! Annyira szép sima lett a bőröm, és a hámlásaim is eltűntek. :)) Ilyenkor télen hajlamos vagyok lehámlani az arcbőröm, amit nagyon nehezen tudok kezelni!! Ennek hála sikerült!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Chrissy

2016. július 23.

Felér egy edzéssel a pakolás kinyerése a tubusból, de mindenképpen megéri küzdeni érte, mert nagyon jó termék. Kevés is elég belőle. Amikor megszárad húzni kezdi a bőrt, ez nem kellemes érzés, ilyenkor rohanok lemosni.
Fantasztikus az eredmény, a bőrt mattá és hihetetlenül simává- puhává varázsolja. Finomít a pórusok méretén is, a kisebb ráncokat eltünteti.
Amikor valamiért nagyon szép szeretnék lenni és szeretnék kipihentnek és egészségesnek tűnni, akkor ezt a pakolást választom. Csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Shuu

2015. augusztus 26.

Sokáig fent kell hagyni, amíg teljesen "megszárad", elkezd feszes érzésem lenni tőle, de utána nagyon szép és puha az arcom. Szép összetevők, ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Vancsi

2014. július 17.

Olyan nagyon nem szépített meg, nem rossz , de nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Olyan nagyon nem szépített meg, nem rossz , de nem vagyok oda érte.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.