Francesca Bianchi

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: ámbra, bazsalikom, bergamott, grapefruit, írisz, jázmin, labdanum, mandarin, mósusz, petitgrain, szalmavirág, tölgymoha, vetiver

Ár: 2,5ml/ 2.800ft 5ml/ 5.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Rhodesian Ridgeback

2020. november 7.

Nem szeretek parfümöket lehúzni, mert próbálom figyelembe venni, hogy az, ami nekem nem tetszik, az valakinek éppen a kedvence.
Minden esetre örülök, hogy csak illatmintát vettem ebből a parfümből és nem vettem meg mondjuk vakon. A hangzatos neve és az üvege után egy olaszosan finom illatra számítottam, de akkor ért a legnagyobb meglepetés, amikor a csuklómra fújtam belőle egy keveset. Komolyan elszörnyedtem. Nagyon erős, brutál tartós vintage, retró, semmi modernitás, semmi finomság, semmi kellemesség nincs benne. Talán utoljára az 50's években az ötvenes korosztály használhatott ilyet. Alig vártam, hogy hazaérjek és lemossam a csuklómról ezt a kellemetlen aldehides büdösséget. Nem győztem súrolni, hiszen alig akart eltűnni a csuklómról, akár egy poloska, amit éppen zsebkendő híján megfog az ember. A szagát is ahhoz tudnám hasonlítani. Kelletlen, poshadt szag hangzatos névvel ellátva és egy szép, letisztult üvegbe zárva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Verona5

2020. február 15.

A neve alapján nagyon kíváncsi voltam rá és mikor megérkezett számomra abból a szempontból csalódás lett, hogy nem ilyennek képzeltem el az etruszkok vizét. Valami délies, olaszos temperamentumos, mégis vizes, könnyed valami élt a képzeletemben, nem is tudom miért, ő pedig szerintem egy vintázs csoda. Mostanában már kezdek kijönni a vintázsok imádatából, tisztelet a kivételeknek, de az összeteői alapján nagyon nem őt vártam. Egyébként különleges kompozíció, mint az alkotója eddig kipróbált több illata is, vagy szeretjük vagy nem. Ugysem az lesz amit vártok, tehát meglepire fel, egy próbát mindenképp megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, D-Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.