Francesca Bianchi

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: ámbra, bazsalikom, bergamott, grapefruit, írisz, jázmin, labdanum, mandarin, mósusz, petitgrain, szalmavirág, tölgymoha, vetiver

Ár: 2.300 Ft/2 ml, 5.600 Ft/5 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: frissen fújva saját parfümből, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként
Ár: 900 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Verona5

2020. február 15.

A neve alapján nagyon kíváncsi voltam rá és mikor megérkezett számomra abból a szempontból csalódás lett, hogy nem ilyennek képzeltem el az etruszkok vizét. Valami délies, olaszos temperamentumos, mégis vizes, könnyed valami élt a képzeletemben, nem is tudom miért, ő pedig szerintem egy vintázs csoda. Mostanában már kezdek kijönni a vintázsok imádatából, tisztelet a kivételeknek, de az összeteői alapján nagyon nem őt vártam. Egyébként különleges kompozíció, mint az alkotója eddig kipróbált több illata is, vagy szeretjük vagy nem. Ugysem az lesz amit vártok, tehát meglepire fel, egy próbát mindenképp megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, D-Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.