Francesca Bianchi

Ár:   32 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   32 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: ámbra, grapefruit, ilang-ilang, írisz, kasztóreum, kömény, magnólia, mandarin, méhviasz, mimóza, mósusz, narancsvirág, pacsuli, szantálfa, tömjén, tonkabab, vaníliavirág

Ár: 29500 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 30 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL
Ár: 2,5ml/ 2.800ft 5ml/ 5.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Zoltanracz

2021. május 30.

Ez sajnos egy tömény,bódító katyvasz...nem niche minőség,ölni lehet vele zárt helyiségben

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 30.

jakarika

Korcsoport: >54
2021. április 9.

Engem is képes lenne a mennyországba repíteni, ha az a kis ravasz kasztóreum nem kukucskálna ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 9.

riatai

2020. december 1.

Számomra nagy csalódás ez az illat. Mélyen le vagyok sújtva. Nagyon erős, agresszív, kb. 30 évvel ezelőtti illatszereket idéző illat. Nagyon gazdagnak és szépnek ígérkezik sz összetevői alapjàn. Ám nem jönnek át. Számomra nem áll össze egy egésszé. Lehet, hogy az 5. órában szép illattá szelídül, csak nem tudom megvárni... Nem tudtam időt adni neki. Meg kellett szabaduljak tőle. Egyetlen egy formában (el)viselhető számomra. A kis üvegcsében, ott bent. Nőként nem tudnám viselni. Szerintem férfias. A korom meglenne hozzá, ennek ellenére nem tudok azonosulni az ilyen típusú illatokkal. Vitába nem is szeretnék bonyolódni senkivel. Ez ízlés dolga. De legalább több marad másoknak..... 😉 A tartóssága nagyon ott van. Vitathatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

aidanne

2020. június 12.

En meg nem gondoltam ennyit parfumre mint erre... Vajon mire hasonlit? 🤔 Sajnos egyre ritkabban talalok kulonleges illatot ami meg nem emlekeztet valami altalam mar illatolt parfumre. Aztan egyszer csak beugrott: A hires Kenzo Elephantra. O istenem micsoda illat volt az te jo eg. Valaki vagy szerette vagy utalta, ketto kozott nem volt allapot.
Nos, mikor a borommel talalkozott ez az illat szinten , mint a tobbi Bianchi illatot rendkivul agresszivnak talaltam. Aztan meg ismerkedtem am massal is, de legvegul a boromon ez bizonyult a legartatlanabbnak. Ha nem tudom, hogy mit fujtam a boromre, nem hinnem el, hogy ez az illat, ami oly vad volt, most aztan egy igazan balzsamos, kulonleges artatlan illatta valtozott.
Az illatjegyeket nem boncolgatom, van eleg belole. Legszivesebben 4 csillagot adnek mert tokeletes interpretacioja az Elefaninak'. De oszinten.: amikor egy illat elhiteti velem, hogy altala a menyorszagban jarok, nem tudok adni 5 csillagnal kevesebbet ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol