Francesca Bianchi

Ár:   35 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 18.

Ár:   35 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bőr, dohány, fahéj, írisz, kasztóreum, koriander, mósusz, pacsuli, szantálfa, tonkabab, vaníliavirág

Ár: 6000 ft + postaköltség , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
Francesca Bianchi Sticky Fingers fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

Tarzicia

2021. szeptember 9.

Vásárlás mellé választottam ezt a mintát, csakis az illatjegyek miatt. Amiben pacsuli, bőr, dohány és szantálfa van, nekem általában nagyon bejön, most is így lett.
A pacsuli a főszereplő, eleinte "szaftosan" fűszeres, majdnem, mint egy karácsonyi bólé, sok fahéjjal, hozzá bőr és dohány az aláfestés, mindez isteni finom, telt, édes-krémes, picit púderes alapon nyugszik. Van benne egy érdekes, halvány szál, szinte hideg és mentolos. Nekem sose tetszik, ha édes illatból kikiabál valami homlokegyenest más, tudnék példákat mondani rá, de most inkább nem fárasztanék senkit ezzel. Itt viszont amennyire kilóg, pontosan annyira bele is illik a kompozícióba. Enélkül valószínűleg ellaposodna, elnehezedne az egész.
Ez egy gazdag, érzéki, kényeztető csemege. Nagyon jó lehet ebbe az illatba beburkolózni hideg, nyirkos, őszi estéken, amikor már korán sötétedik. Elképzelem magam, amint félhomályban, egy bőrkanapén heverészek, a kandallóban pattog a tűz, átfagyott lábamat puha takaró melegíti, ölemben egy klasszikus detektívregény, kíváncsi vagyok a végére, de nem megy most az olvasás, csak a tüzet bámulom, vörösbort kortyolgatok, finom kézműves étcsokoládét majszolok hozzá, és várom a férjem, aki sokáig dolgozik.
Szerintem nagyon ízléses és kiforrott alkotás. Újdonság nincs benne, mégis eredetinek, egyedinek hat.
Intenzív, de nem erőszakos, könnyen viselhető, és 100%-ig unisex.
Tartóssága kimagasló, rajtam kb 8 óra volt.
Dícséretes ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Intenzív, de nem erőszakos, könnyen viselhető, és 100%-ig unisex.
Tartóssága kimagasló, rajtam kb 8 óra volt.
Dícséretes ötös.

lolablau

2021. július 19.

Az az irodalomprofesszor az egyetemen aki a 90-es évek elején jóvágású 50-es, tweed zakóban, jólápolt lezserséggel, szuggesztív kékeszöldesszürkés tekintetével fürkészve ráérzett az alkalmas pillanatra, hogy szenvedélyes előadásával a koradélutáni álmos órák egyikén meggyújtsa a tüzet az ifjúság szívében a titkos eszmék felé a szellemi szabadság eretnek papjaként. Aki után sóvárogva sóhajtoztak a harmatos húszas hallgatónők, teljes reménytelenségben, mert hűsége megrendíthetetlen volt. Na ha az ő zakójának a zsebébe benyúlhatnék most, és kikapargathatnám az ott szétszóródott pipadohányt, ami a szünetek között belekeveredett a gyapjúszálak közé, megtapadva rajta némi pipereszappan illat a finom ujjairól, na ez a Sticky Fingers nekem.

Bár ez a Sticky Fingers név számomra olyan szexis tartalommal cseng, hogy nem is tudom, lehet, hogy nem is volt olyan hűséges...?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool, D-Limonene, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Hydroxycitronellal, Citral, Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.