Francesca Bianchi

Ár:   35 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, Módosítva: 2020. július 7.

Ár:   35 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bőr, dohány, fahéj, írisz, kasztóreum, koriander, mósusz, pacsuli, szantálfa, tonkabab, vaníliavirág

Ár: 2,5ml / 3.200ft 5ml/ 6.200ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.