Francesca Bianchi

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 12.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bőr, bors, grapefruit, írisz, kasztóreum, levendula, mósusz, rózsa, szantálfa, szegfű, tölgymoha, tolubalzsam, tonkabab, vanília

Ár: 2,5ml/ 2.900ft 5ml/ 5.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 vagy 5 ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Verona5

2020. február 6.

Gyors és elhamarkodott vélemény a friss szerzeményemről - a lenti megnyilvánulások egy-egy darabjával kell egyetértenem:
- igen, van benne lakkozott bútor/parketta, de csak az elején rövid ideig,
- igen, bőrös és jééé, tényleg, az MFK Absolue Pour Le Soir, de annál jobb, mert az az összetétel nem tetszett nekem,
- igen, balzsamosodik - tolubalzsamos határozottan
- és a végére, ami miatt a nevét kaphatta, rajtam totál köményes lesz, ami nincs is az alkotórészek között!!?? :). És itt jön be a hasonlóság a Parfum d'Empire Aziyade-val talán ettől van a "szexi hatás"... Ezzel a résszel már lehet emberek közé menni szerintem, kell neki egy fél óra a lecsillapodásra.

Belőle a kevés is sok lehet! Hivalkodó mivoltából fakadóan a neve nekem inkább Above my Skin.

Nem én vagyok, nagyon nem, de alkotásként egész klassz, merész egyének kipróbálásra érdemes darabja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

- igen, van benne lakkozott bútor/parketta, de csak az elején rövid ideig,
- igen, balzsamosodik - tolubalzsamos határozottan

RekaKrem

2019. szeptember 25.

Rajtam MFK Absolu Pour Le Soir és T. Terenzi Lillipur keveréke, mindkét illat csodás mint ahogyan ez is, de nem én vagyok.
Szerintem totál kerekké áll össze!!! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Szerintem totál kerekké áll össze!!! ;)

GNóri

2019. július 27.

Egyetértek Marcsival, ez a parfüm valahogy szerintem is nagyon félrement. Ahogy olvasgattam az illatjegyeit (bőr, mósusz, írisz, bors, tolubalzsam hmmm) előre borítékoltam, hogy imádni fogom, és nagyon izgatott lettem, amikor megláttam, hogy az N-betűs luxusparfümériában van belőle minta. A neve, és az összetevői alapján egy intim, érzéki, meleg, púderes-bőrös illatot vártam. Felkentem, és...hihetetlenül csalódott lettem. De nem csak csalódott, hanem mérges is, mert nem értettem, hogy ennyi isteni összetevő hogy állhat össze ilyen szörnyű katyvasszá. Az elején harsány, édes, szirupos, ugyanakkor irritálóan, fémesen szúrós, majd a leszáradása Chanel Allure-ös, de annál jóval zavarosabb, furcsább. Nekem ez semmiképp nem under my skin, hiszen kiabál a bőrömön, nem simul rá szépen, uralkodni akar. A legjobb szó rá számomra az, hogy idegesítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Marcsi66

2019. július 27.

"Nesze neked niche rajongó" ezt most jól megkaptad,,,,,úgy vártam,tök ismeretlen márka,azt hiszem holland,és az üvege is azt sugallja,h ilyen kis minimalista szépség csordogál majd rám.Komolyan az jutott eszembe róla,h a közeljövőben asztalossal lesz dolgom,(munkaügyben),olyan mintha a frissen lakkozott bútor illata,keveredne még bőrös-púderes jegyekkel,,, marketing szerint ez izgató-szexis parfüm,ha jól emlékszem DE nekem tuti h nem az,soha nem fújnám magamra,,,,művészlelkek talán.Minősége rendben ,az sem segít rajta,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, D-Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.