Francesca Bianchi

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 12.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bőr, bors, grapefruit, írisz, kasztóreum, levendula, mósusz, rózsa, szantálfa, szegfű, tölgymoha, tolubalzsam, tonkabab, vanília

Francesca Bianchi Under My Skin fújósok
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

aidanne

2020. június 19.

Bianchi-val valo talalkozasom nem volt epp meggyozo. Konkretan sutba dobtam a Muvesz holgyet ugy ahogy van az osszes muvevel egyutt. Aztan jott a meleg, s en vagyok olyan elcseszett, hogy a fulledt, nagyon nagy melegben masoktol elteroen en kifejezetten oda vagyok az eros, allatias, boros, oudos nehez, poros rozsas illatoktol. A boromon kifejezetten erzekive valik. Van bennuk vmi fulledt erotika. A jegyek ilyenkor megszelidulnek es uj ertelmet nyernek.
Nerolis vasarlasom alkalmaval egy Bianchi jott is velem, ( velemenyeztem azt is) de mintaban kaptam ezt. Eros volt es agressziv az uvegbol mint egy zabolatlan lo a karamban. De ereztem benne valami vegtelen nyugalmat, balzsamossagot es puderesseget melybol az utobbi igen a gyengem.
A mintat teljesen ugy kentem fel mintha parfumoztem volna magam. Karok, nyakhajlat, tarko. Kb 7 oraja van velem es intenziven erzem, megis simogato. Elotte kirandulni voltam vele, megsem ereztem a termeszettol idegennek, vagy tulzonak.
En ezt az Under My Skint-t ugy ertem, hogy az allataias beutes az ember bore alatt leledzik hisz bennunk, emberekben is meg van ez az osztonosseg. Erossen erzem a tolubalzsamot, es a fuszereket. Szepen keretbe foglalja a szegfu ami ad egy odon eleganciat. Igy, olvasva azt gondolnatok milyen eros, tulzo es eroszakos parfum lehet ez, pedig nem. Ilyen jegyekkel megis puha, simogatoan puderes mint a fatyol. Allatias, mrgis szelid, es selymesen simulo. Gyonyoru ez a parfum. Nem o hordott engem hanem en hordtam ot, mrgis csodalatosan mukodott egyutt a borommel. Kivetelesen szep, ez egy remekmu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Verona5

2020. február 6.

Gyors és elhamarkodott vélemény a friss szerzeményemről - a lenti megnyilvánulások egy-egy darabjával kell egyetértenem:
- igen, van benne lakkozott bútor/parketta, de csak az elején rövid ideig,
- igen, bőrös és jééé, tényleg, az MFK Absolue Pour Le Soir, de annál jobb, mert az az összetétel nem tetszett nekem,
- igen, balzsamosodik - tolubalzsamos határozottan
- és a végére, ami miatt a nevét kaphatta, rajtam totál köményes lesz, ami nincs is az alkotórészek között!!?? :). És itt jön be a hasonlóság a Parfum d'Empire Aziyade-val talán ettől van a "szexi hatás"... Ezzel a résszel már lehet emberek közé menni szerintem, kell neki egy fél óra a lecsillapodásra.

Belőle a kevés is sok lehet! Hivalkodó mivoltából fakadóan a neve nekem inkább Above my Skin.

Nem én vagyok, nagyon nem, de alkotásként egész klassz, merész egyének kipróbálásra érdemes darabja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

- igen, van benne lakkozott bútor/parketta, de csak az elején rövid ideig,
- igen, balzsamosodik - tolubalzsamos határozottan

RekaKrem

2019. szeptember 25.

Rajtam MFK Absolu Pour Le Soir és T. Terenzi Lillipur keveréke, mindkét illat csodás mint ahogyan ez is, de nem én vagyok.
Szerintem totál kerekké áll össze!!! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Szerintem totál kerekké áll össze!!! ;)

GNóri

2019. július 27.

Egyetértek Marcsival, ez a parfüm valahogy szerintem is nagyon félrement. Ahogy olvasgattam az illatjegyeit (bőr, mósusz, írisz, bors, tolubalzsam hmmm) előre borítékoltam, hogy imádni fogom, és nagyon izgatott lettem, amikor megláttam, hogy az N-betűs luxusparfümériában van belőle minta. A neve, és az összetevői alapján egy intim, érzéki, meleg, púderes-bőrös illatot vártam. Felkentem, és...hihetetlenül csalódott lettem. De nem csak csalódott, hanem mérges is, mert nem értettem, hogy ennyi isteni összetevő hogy állhat össze ilyen szörnyű katyvasszá. Az elején harsány, édes, szirupos, ugyanakkor irritálóan, fémesen szúrós, majd a leszáradása Chanel Allure-ös, de annál jóval zavarosabb, furcsább. Nekem ez semmiképp nem under my skin, hiszen kiabál a bőrömön, nem simul rá szépen, uralkodni akar. A legjobb szó rá számomra az, hogy idegesítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Marcsi66

2019. július 27.

"Nesze neked niche rajongó" ezt most jól megkaptad,,,,,úgy vártam,tök ismeretlen márka,azt hiszem holland,és az üvege is azt sugallja,h ilyen kis minimalista szépség csordogál majd rám.Komolyan az jutott eszembe róla,h a közeljövőben asztalossal lesz dolgom,(munkaügyben),olyan mintha a frissen lakkozott bútor illata,keveredne még bőrös-púderes jegyekkel,,, marketing szerint ez izgató-szexis parfüm,ha jól emlékszem DE nekem tuti h nem az,soha nem fújnám magamra,,,,művészlelkek talán.Minősége rendben ,az sem segít rajta,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, D-Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.