Franck Provost

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM , drogeriák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Lelőhely:   DM , drogeriák, online
Kategória:   Hajápolók

Kiöblítést nem igénylő hajápoló olaj nagyon száraz és érzékeny hajra.Segít a haj táplálásában és regenerálásban.Egyedülálló makadámia-, szőlőmag- és avokádóolaj alapú formulájával erősíti a haj szerkezetét és megvédi a nap káros sugaraitól.

ingyombingyom

2017. augusztus 27.

Az Amla hajolaját kerestem a DM-ben de nem találtam . Helyette vettem ezt. Eredetileg rendkívűl dús de száraz , hosszú szétálló repülő ősasszonyos hajam van , ezt szerettem volna megszelidíteni.
Ezt az olajat lehet hajvégekre is kenni , ez esetben nem kell lemosni. Lehet hajpakolásként is használmi, akkor 10 perc után le kell mosni.
Biztosra mentem: egy egész éjszakára kentem fel majd a harmadát az üvegnek. ( Ebből a szempontból a nyomókás végű kupaknál hasznosabb lenne a hagyományos üvegcsevég, mert mire kinyomtam a harmadát az üvegnek görcsöt kaptak az ujjaim) . Reggel lemostam , hagyományos úton szárítottam. Rendkívűl puha, selymes, finom illatú , lágy esésű haj lett az eredmény , ami még a 4. -5. napon is érezhető volt. Megmaradt a jó tartása a hajamnak , nem nehezült el. Rendkívűl elégedett vagyok !
Az ára dölyfös , mert így számolva egy üveg 3 hajmosásra elég. Valószínűleg nem veszem újra, az Amlát fogom egy kicsit feljavítani.
Csodaszer !
Update : Az Amlát is kipróbáltam ( felturbóztam jojobaolajjal és avokádóolajjal ) de nem jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Csodaszer !

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil