Frederic Malle

Ár:   57 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. július 27.

Ár:   57 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A tubarózsa köré épül a kompozíció, amelyen Dominique Ropion két évig dolgozott.

Frederic Malle Carnal Flower fújós
Ár: 5600- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 10/ a képen látható mennyiség, kb. 6,5 ml, Helyszín: Budapest Zugliget, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó), személyesen Budagyöngye
Frederic Malle Carnal Flower 100/60 ml
Ár: 39.000 Ft , Eladó: jaguar86
Állapot: 100/60 ml, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel Győrben. Postázás postán maradó elsőbbségi küldeményként 795 Ft.
Tiziana

2019. január 26.

Na most igazolódott be véglegesen hogy a tubarózsa és én,legjobb ha
két külön bolygón tartózkodunk.PEDIG, azért választottam mert F. Malle azt nyilatkozta,
a Fracas után,(ami kb.40 évre meghatározta az összes ilyen illatot) egyetlen célja volt,
valami nagyon mást akart, mint a nagy előd.a Fracas-tól gyakorlatilag leesett a fejem,
és bedagadt az orrom...majdnem.Elismerem hogy nagyszerűen összerakott a Carnal,
magas minőség,és a luxus érzetét adja. Valami olyan, amit az ember nagyon szeretne
megszerezni, birtokolni, mert TUDJA hogy magasabb státuszt ad a környezete szemében.
Sajnos engem ez inkább eltávolít ettől az illattól, valahogy egy hideg,jégszőkét képzelek mögé,
nagyon kalkulált, kissé számító valakit.Természetesen senkit sem akarok megsérteni ezzel,
biztos vagyok benne, hogy másokon akár krémesen finom, komfort illat is lehet,
én csak a magam tapasztalatát írom le.A Carnal minden eddigi tubarózsás illatnál ezerszer jobb,
mégis passzolnom kell...tényleg egy másik bolygó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Na most igazolódott be véglegesen hogy a tubarózsa és én,legjobb ha
és bedagadt az orrom...majdnem.Elismerem hogy nagyszerűen összerakott a Carnal,
biztos vagyok benne, hogy másokon akár krémesen finom, komfort illat is lehet,
mégis passzolnom kell...tényleg egy másik bolygó.

Jade62

Korcsoport: >54
2018. szeptember 7.

Én csak olvasom a sok véleményt, hogy tubarózsa illat. Rajtam semmilyen virág nem ütközik ki, de eukaliptusz sem. Halvány rúzs illat érződik kizárólag, engem kísértetiesen emlékeztet az MFK Baccarat rouge 540-re. Hatalmas bizalommal és lelkesedéssel rendeltem meg a fújóst a vélmények alapján. Kb. elég is lesz ez az 5 ml. Finom illat, de nem hagy olyan mély nyomokat ami arra késztetne, hogy nagyobb mennyiségben vásároljak belőle. De be kell valljam, kezdek arra gondolni, hogy a hiba bennem van. Mostanában elég sok niche illatot próbáltam, és értetlenül állok előtte, mire a nagy felhajtás. Volt közöttük olyan, ami kimondottan büdös volt, de a legjobb is csak "elég jó" kategóriát ért el. Pl a Sospiro Duetto vagy a JHG White spirit egyenesen pusztító volt. Így aztán arra jutottam, ez a vonal nem nekem lett kitalálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

auberginecat

2018. május 12.

Időtlen biztonság, derűs nyugalom jut eszembe erről az illatról, egyszerűen csak ülök egy napsütéses délelőtt a nappaliban a fotelban, nem gondolok semmire, csak határtalan boldogságot érzek, békét, és azt, hogy megtaláltam a helyem, megtaláltam önmagam, minden más csak fölösleges sallang. Fantasztikus érzés ezt az illatot viselni, olyan önbizalmat és szemléletet ad, mint semmi más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Marcsi66

2018. március 6.

Folyékony Isten,,,de nem a szexi-dögös Nő parfümjének illata,egész más,az életből merített tündöklés,mely örökké tart,Eszméletlen h mit lehet egy virágból kihozni,többször élvezhettem már a tubarózsa varázsát,de idáig ez a legjobb nekem,Egy élő csokor,zölden vizesen,nem túláradó,olyan természetes állapotában,eukaliptusz és a kókusz hűvös áradata, borzongató szépségétől nem lehet szabadulni,( nem is akarok)
Stílus klasszikus,luxusa kísérhet hétköznapokon,de az ára miatt én csak alkalmakra fogom,tartós,enyhén édes csak

up. Megettem már a kenyerem javát,de ilyen drága parfümöm még nem volt,azt is elárulom h vakvásárlás,és azt tökéletesen megértem,h lehet ő az egyetlen.Fel kell nőni,nem igazán használom ezt a kifejezést ,de itt muszáj,és valószínű rengeteg parfüm előzmény kell hozzá,h tudjuk most mára csúcson vagyunk!!! Egy fújás egész napra elég,hetekig őrizte az egyik zakóm az illatát, ami még fontos ugyanazon a bőrön is képes a változásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Luna1024

2018. február 7.

Nem fogok közszeretetnek örvendeni sajnos... Keserű méreg nekem ez az illat, mint minden tubarózsás kompozíció. :( Elöljáróban annyit: kerülöm ezt az összetevőt, mint a tüzet, mert enyhén szólva sem működünk jól, rajtam konkrétan borzalmas. :(
Nagyon furcsa illat. A kezdetekkor NAGYON zöld, harmatos és NYERS, tényleg mintha a szár is benne lenne, emellett magának a virágnak az illata, plusz egy adag gyógynövényes/gyógyszeres, mentolos mellékillat, ami szerintem az eukaliptusz lehet. Nagyon keserű, nyers és természetes, nekem kb. hordhatatlan, nem épp "parfüm-szerű". Később picit elkezd visszavenni magából a bőrömön, és előbukkan a kókusz is, de nem olyan édes-trópusi formában, mint ahogy máshol megszokhattuk, hanem inkább Versace Crystal Noir-jelleggel: ízetlen (íztelen?), természetes, nem cukros kókuszt érzek, ami krémességet ad az illatnak. Itt már egy fokkal puhább, szerethetőbb, viselhetőbb a számomra, de még mindig nem az igazi... Minimálisan sem édes, szerintem túl kemény, ám kétségtelenül karakteres illat, sose éreztem még ehhez hasonlót!
Így visszaolvasva ez egy elég lelketlen leírás lett, az előttem szóló zseniális vélemények sokkal jobban megragadták ezt az illatot - én mégse tudok sajnos ennél többet vagy szebbeket írni róla, mert bennem nem mozgatott meg többet. Hol egyenesen taszít és borzasztónak találom, hol pedig egy mesterműnek, de egy biztos: nem én vagyok, nem érzem Őt magaménak. Mindenesetre igazi megosztó niche darab, nem lehet mellette szó nélkül elmenni! "Femme Fatale" típusú nőknek ajánlom, és bár abszolút nem szokásom korhoz kötni az illatokat, azt mondanám, 30-tól felfelé próbálkozzatok vele. Érett illat érett, felnőtt nőknek, nem ilyen magamfajta csajsziknak, akik még keresik önmagukat, rajtam nem áll sajnos sehogysem. :(
Számomra hordhatatlan, el is fogom adni a fújósomat, viszont egyedi, tartós és nagyon-nagyon komplex alkotás - szóval rendelkezik minden tulajdonsággal, amivel egy parfümnek szerintem kell -, ezért adok mégis 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

emb1p3

2017. március 16.

Eddig jórészt vállat vontam a nagyívű virágkompozíciókra, esetleg, ha aldehidbe voltak fojtva, szappanossá puhítva, akkor ímmel-ámmal, jobb híján előfordulhattak a polcomon. De ez... új korszakot nyitott a virágos parfümökkel való hűvös viszonyomban. Ez a legnagyvonalúbb, mégis a legtermészetesebb tubarózsa, a hétköznapok élvezetének luxusa, a lét szüntelen, csendes ünneplése. Tubarózsa a legteljesebb virágzás pompájának és az elkerülhetetlen hervadásnak a határán. Tényleg vázavízes-szárazleveles felhang, ahogy elvanui mondja. De valódi tragikum nincs az illatban, a halvány, de egyáltalán nem észrevétlen, kicsit naptejes kókuszakkord lassú, derűs optimizmusa csillapítja a tubarózsa szikrázását. Egyszerre nosztalgikus és a jövőbe néző, eszembe juttatja az önfeledt családi ebédeket a fonott fehér nádbútorok és a keményített damasztabrosz felett a levegős teraszon, de új kalandokat is ígér. Valakinek nincs egy kis feleslege?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

elvanui

2017. február 11.

Ez egy zokogtatóan szép tubarózsa. Nagy mázlim van a fehérvirágos illatokkal, főleg a tubarózsával, mintha az én bőrömre írták volna őket direkt. Nagyon-nagyon jó belesüppedni, és elveszni benne. Sok arca van ennek a jegynek, a Fracas-nál és Miller Harrisnél imádnivalóan rágógumis, Mona di Orionál zöld, száras-leveles-virágporos, Vénuszkánknál és a Peche-nél barackos-csókízű-likőrös, Mihálybánál kókuszos-pinacoladás koktél. Ropion tubarózsája a vajas-érett fajtából van, némi vázavizes-szárasleveles felhanggal. Valami gyönyörű. Egyszerre klasszikus és meglepő. Nem régen működünk együtt, de végre ő is megszeretett engem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Eszmeralda

2016. november 16.

Régen gyerekkoromban éreztem valami hasonló illatot. Még az is lehet, hogy az akkor nem parfüm volt, hanem öblítő vagy nem is tudom. Nagyon jó és különleges, nem a manapság megszokott illatok. Pont azért jó, semmivel sem lehet összetéveszteni és nincs is olcsó parfüm illata. Nem veszek, mert a kolléganőimnek nem tetszik és nem szeretném kínozni őket. (Engem a La vie est Bellel lehet(ne) de szolidaritásból kolléganőm nem vesz pedig szeretne :) Éreztem már jobbat is (szóval én nem őt vinném a lakatlan szigetre :) de mivel naggggyon különleges ezért 5 pont! Aki valami különlegesre vágyik és nem akar tucatillatot, hanem inkább egyedi szeretne lenni mindenképpen próbálja ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

masiki

2015. július 26.

Ez az illat számomra egy csoda, egyszerűen nem tudok vele betelni. Imádom, én is ezt vinném a lakatlan szigetre.:)

Update:
Régóta izgatta a fantáziámat, szerencsémre nemrég hozzájutottam egy mintához és, ahogy az összetevők alapján korábban is sejtettem első illatolásra szerelem lett. Azóta beszereztem egy nagyobb kiszerelést és annak ellenére, hogy sok parfümöm van majdnem mindig ezt használom.
A Carnal Flower egy különleges, izgalmas, csábító parfüm és rendkívül kényelmes viselet. Nagyon tartós, krémes tubarózsa illat csipetnyi kókusszal, zöld nyitással. A rétegek csodálatos hullámokban bontakoznak ki, percről percre meglep.:)
Dominique Ropion kiváló munkát végzett, ez az illat igazi mestermű!
Az ára elég borsos de mindig kellemes jutalom, ha magamra fújhatom. A fehér virágok kedvelőinek mindenképpen érdemes kipróbálni.
Úgy érzem megtaláltam azt az illatot, amit mindig is kerestem. Nálam biztosan újravásárlós.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

Update:
Dominique Ropion kiváló munkát végzett, ez az illat igazi mestermű!

Lyric

2015. január 6.

Életem legjobb parfümje, ha csak egyet vihetnék egy lakatlan szigetre, ez lenne az. A tubarózsák királynője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Anise Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Geraniol, Citral, Citronellol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.