Frederic Malle

Ár:   44 000 Ft és 64 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bobekecske, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Ár:   44 000 Ft és 64 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Jean CLaude Ellena 2003-as alkotása

Púderes, enyhén citrusos, könnyű-áttetsző illat

Illatjegyek: nőszirom, jázmin, heliotrop, bergamott, pézsma, angyalgyökér, méz, galagonya, szegfű, caramel

Fújós Frederic Malle L'eau D'hiver EDP
Ár: 3000 Ft/2.5 ml vagy 5000 Ft/ 5 ml plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után posta vagy Foxpost

Tiziana

2019. augusztus 20.

Alig-alig érzek valamit, és azt is igen rövid ideig.Amire asszociál az ember,az tényleg kellemes:
téli esték, kicsit fémes hidegség,puha kasmír,kanapén elnyúlós meghittség.Én északra,
Skandináviába tenném ezt az illatot, valahogy mindig az ott eltöltött tél, a kandallóban
égő fa illata jön elő emlékeimben.Az egyszerűség luxusa érződik benne....de alig.
F. M.-nak komolyan el kéne gondolkodnia, egyik-másik illata ár-érték arányán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

F. M.-nak komolyan el kéne gondolkodnia, egyik-másik illata ár-érték arányán.

auberginecat

2018. február 5.

Frederic Malle nevével először a Lys Mediterranee kapcsán találkoztam teljesen véletlenül; egy picike mintát kaptam belőle egy km-es vásárlásom mellé, és teljesen belebolondultam. Azóta sikerült még néhány kisebb-nagyobb kiszerelésű FM parfümhöz hozzájutnom, többek között a L'eau D'hiver-hez is egy nagyon kedves eladó révén. Először nem tudtam hova tenni, de addig-addig birizgálta a fantáziámat, hogy sikerült egymásra hangolódnunk, méghozzá nem is akárhogy. Elragadó, bámulatos, egyedülálló téli illat, hűvös, mint egy decemberi éjjel, ugyanakkor melengető, mint egy vastag, kötött pléd. A megolvadt hótól vizessé vált, de a kandalló vörösen izzó, barátságosan pattogó tüzénél csontkeményre száradó ruha illata. Pontosan olyan, mint a zimankós időben kipirosodott orcák, mikor elkezdenek felolvadni az otthon melegében. Érzek benne valami édes-kesernyés fenyő jelleget, illatjegyek alapján azt hittem, hogy véletlenül rossz név lett a fújósra írva, és valójában a Dans Tes Bras-t használom. Viszont a tartóssága sírnivalóan rossz (-1 csillag), ami miatt nagyon vérzik a szívem. Ilyen árfekvésben azért az ember egy órányi élvezhetőségnél többet vár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

aidanne

2017. december 17.

Ha csak arra gondolok milyen illatokat keszitett Jean-Claude Ellena, akkor ezen sincs mit csodalkozni. Nem bocsajtkozik sokszor a melysegekig, felszinen marad, es a termeszet konnyedsegevel kesziti szebbnel szebb illatait, amit konnyu viselni... mar ha szereted a konnyed illatokat.
Ez az illat szamomra olyan, mint amikor belepek a palmahazba, esoaztatta novenyek, pillangok szarnycsapasaitol a viragok edeskes, esos illata csap meg. Konnyed, illat, mar mar attol hat erotikusnak, hogy olyan puderesen konnyed, mezes tulcsurdulo mittudomen mi. Nagyon szep, tartossaga elenyeszo, de ilyen kis noies finomsagtol nem is varok sokat. Csodalatos a nyugodt, osszebujos idokre. De oda mindenkepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

galagonyanya

2017. június 4.

Ebben az esetben a nevet kell megfizetni (nem is kicsit). Mert ugyebár Jean Claude Ellena az Jean Claude Ellena. Hogy ezúttal egy olyan parfümöt készített, amely körülbelül a lepkefing és a kolibriböfögés közt van félúton, azt a kedves delikvensek majd bizonyára feldolgozzák... Az első egy-két perc, vagy talán öt perc valóban olyan, mint ahogy leírták előttem: van egy különleges, picit ánizsra emlékeztető de csupán fuvallat benne, ami jó volna, ha tartaná magát. Nem tartja. Annyira ellaposodik, hogy az valami lehervasztó, egy teljesen átlagos, kicsit pézsmás, íriszes illattá válik, de nem sokáig, mert talán egy óra nem sok, addig se tart. Ennyi. Vége. Konyec. Könnyű szívvel felejtem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

deakrek

2016. október 29.

Ismeritek azt az illatot, amikor egy ismeros belep hozzatok telen a meleg hazatokba, az arca rozsas, a puszija hideg, örül, hogy megérkezett? Kint hideg van és ô gyalog sétált hozzátok, télikabátban? Na, az érkezés pillanata van megörökítve ebben a parfümben. Imádom! (A saját fragrantica.com-os hozzaszolasomat fordítottam vissza magyarra, mert eszrevettem, hogy ide mèg senki nem írt errôl a csodáról.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Antioxidánsok: BHT